10 günde her şeyi düzelttik

Sarkıcı Demet Akalın 6 buçuk yıllık evliliklerini tek celsede bitirdiği Okan Kurt ile barıştı. Barışmalarının ardından konuşan Okan Kurt, “10 günde her şeyi düzelttik” dedi

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, geçtiğimiz eylül ayında boşandığı 6 buçuk yıllık eski eşi Okan Kurt’la barıştı. Çiftin barışma haberini ise kızları Hira Kurt, sosyal medya hesabından paylaştığı video ile duyurdu.

“BEN ONU ÇOK SEVİYORUM”

10 günde her şeyi düzelttik

Barışma sonrası Okan Kurt, Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa’ programına telefonla bağlandı. Barışma haberlerini kabul eden Okan Kurt, canlı yayında şunları söyledi: “Yurt dışına gittik daha rahat ederiz diye 10 günde her şeyi düzelttik. Bizi rahat bırakırlarsa eşimle barışacağız. Çok zor dönemler geçirdik ailecek, ben onu çok seviyorum onun da beni sevdiğini düşünüyorum. İkna etmek için ne yaptın? Bir şey yapmama gerek yok biz oraya rahat hareket edebilmek için gitmiştik.

“BANA KARDEŞ YAPSINLAR”

Kızım barıştığımızı ilan etti zaten. Hira bakıcısına ‘Annemle babam yurt dışına gidip bana kardeş yapsınlar’ diyormuş. Henüz aynı evde yaşamıyoruz”

“OYUNCAK ALINCA GELECEKLER”

Geçtiğimiz aylarda 6 buçuk yıllık ilişkilerinin bitirerek, hayranlarını üzen Demet Akalın ve Okan Kurt çifti barıştı. Barışma haberini ise küçük kızları Hira Kurt’tan geldi. Kurt sosyal medya hesabından paylaştığı videoda, “Annem ve babam tatile gitti. Havaalanındalar bana oyuncak alınca gelecekler.” dedi.

Önceki İçerikMezza Gurme’den ikinci Noel etkinliği
Sonraki İçerikZakkum hayranlarını coşturdu