10 Haziran- 16 Haziran haftası burç yorumları

Haftaya Ay Aslan burcunda başlıyoruz.
Liderler ve yöneticilerle ilgili gelişmelerin yanısıra kişisel anlamda hayatın keyifli yönlerine yönelmek isteyeceğimiz, yaratıcılık etkisi yüksek bir enerji var. Ancak lüks tüketim artabilir,bütçe dengemize özen gösterelim.

Salı günü Mars Pluto karesi gerçekleşiyor. Bugünlerde gerginlikler, manipülatif, rekabetçi tavırlarla karşılaşabiliriz. Tartışmacı, öfkeli kişilere karşı mesafeli olmakta fayda var. Ani hareketlerde bulunmayalım, sağlımıza özen gösterelim. Mars Boğa’dayken bastırılan öfke açığa çıkabilir. Esnek olalım. Gereksiz güç mücadelelerine girmeden ilerleyelim. Enerjimizi dengelemek adına kendimizi zorlamadan yürüyüş, harekete yönelebiliriz.
Hafta başında şartları zorlamamak en iyisi.

Hafta başındaki sert enerjiler hafta sonuna doğru Cuma günü gerçekleşecek Güneş Merkür kavuşumuyla değişmeye başlıyor.
Beklediğimiz haberleri alabiliriz.
Astroloji’de “Merkür Güneş’in kalbinde” diye anlatılan bu etkiyi alacağımız önemli kararlar açısından değerlendirebiliriz. Netleşmek, karara varmak istediğimiz bir konuda araştırmalar yapabilir, fikir alabiliriz.
Olumlu düşünelim, yeni fikirlere açık olalım.
Olumlamalardan yararlanarak, niyetlerimizi yazarak, önemli görüşmeler, bilgi edinmek istediğimiz konulara, gelecek hedeflerimize yönelerek bugünü değerlendirebiliriz.
İletişimle ilgili işlerimiz için daha verimli bir etki bizlerle olacak..

İyi bayramlar diliyorum…

Öngörüler öncelikli olarak Yükselen burca göre yapılır.

Peki bu hafta bizleri nasıl etkileyecek?

Koç ve Yükselen Koç’lar
Haftaya başlarken motivasyonunuz yüksek görünüyor. Yönetici gezegeniniz Mars Boğa burcuna geçerken özellikle maddi konularda denge bekleyen bir hafta. Beklediğiniz paralarda gecikmeler yaşanabilir. Alışverişler, anlaşmalarda daha dikkatli ilerlemekte fayda var. İkili ilişkilerde ise, kendinizi doğru ifade etmek önemli görünüyor.

Boğa ve Yükselen Boğa’lar
Harekete geçme enerjimizi temsil eden Mars, burcunuza geçerken sizleri daha hedef odaklı ilerlemek açısından destekleyecektir. Ancak bu hafta gerginlikler de artabilir. Esnek davranmak, farklı fikirlere açık olmak en iyisi. İş hayatında tahammül ettiğiniz durumlar varsa ani tepkiler verebilirsiniz. Sakin olmakta fayda var.

İkizler ve Yükselen İkizler
Ruhsal alanınızdaki Mars, içsel anlamda baskı hissetmenize neden olabilir. Ruh-beden-zihin dengesi önemli görünüyor. Dinlenin, kendinize zaman ayırın. Spiritüel çalışmalar için uygun bir hafta. Venüs burcunuzdan çıkmaya hazırlanırken özellikle hafta sonu kişisel değişimler için uygun görünmüyor. İşle ilgili güzel haberler alabilirsiniz. Aile içinde iletişim artıyor.

Yengeç ve Yükselen Yengeç’ler
Bu hafta sosyal çevrenizde sizleri zorlayan insanlarla karşılaşabilirsiniz. Özellikle maddi anlamda işbirliği içinde olduğunuz kişilerle zıtlaşmalar yaşayabilirsiniz. Kendi içinize dönmek, olayları daha geniş açıdan değerlendirmek sizlere iyi gelecektir. Hafta sonuna soru dinlenmek, ruhunuza iyi gelene yönelmek için çok verimli görünüyor.

Aslan ve Yükselen Aslan’lar
Ay burcunuzda başladığınız bu hafta enerjiniz yüksek. Ancak Salı günü ilişkiler ve işbirliklerinde zorlanmalar yaşayabilirsiniz.
Arkadaşlarınızın hayatında önemli gelişmeler yaşanabilir. Hafta sonuna doğru destek almanız çok daha kolay olacak. Mars’ta Boğa burcundayken kariyer alanında parlamak, öne çıkmak isteyeceksiniz. İş hayatınızda kalıcı fırsatlar sizinle olacak.

Başak ve Yükselen Başak’lar
Haftaya içe dönük, biraz daha enerjisi düşük başlayabilirsiniz. Ruhsal çalışmalar, meditasyon için hafta başı çok uygun görünüyor. Özel hayatınızda beklediğiniz desteği bulmakta zorlanabilirsiniz, bu hafta biraz kendinize odaklanın. Salı günü çalışma şartlarıyla ilgili zorluklara açık olsa da hafta sonuna doğru Mars Boğa burcundayken iş hayatına dair güzel haberler alabilirsiniz.

Terazi ve Yükselen Terazi’ler
Hafta başında arkadaşlıklar, sosyal çevreniz ön planda görünüyor. Mars artık Boğa burcunda, ikili ilişkilerde yaşadığınız zorlukları geride bırakıyorsunuz. Ancak özellikle bu hafta maddi konularda dengeli ilerlemekte fayda var. Harcamalarınız artabilir. Sağlığınızı ihmal etmeyin, dinlenin.

Akrep ve Yükselen Akrep’ler
Haftaya başlarken kariyer hayatınız ön planda görünüyor. Mars’ın karesi bu hafta aile,ev hayatında yaşanan sorunlar ya da beklediğiniz desteği bulamama gibi durumları beraberinde getirebilir. Özel hayatınızda yaşadığınız problemler varsa bu hafta yapıcı olmak önemli görünüyor.

Yay’lar ve Yükselen Yay’lar
Haftaya başlarken odağınız seyahatleriniz ve yeni bir düzen belirleme isteğinde görünüyor. Özellikle hafta başında kendinizi doğru ifade etmek önemli görünüyor. Hafta sonu sevdiklerinizle güzel planlar yapabilirsiniz. Yeni bir ilişki başlayabilir. İlişkilerinizde ısrarcı olmadan biraz akışına bırakmakta fayda var.

Oğlak ve Yükselen Oğlak’lar
Haftaya başlarken sizler için ortak paralar, borç-alacak dengesi ön planda görünüyor. Mars’ın Boğa burcuna geçişi sizleri destekleyecek ancak bu hafta hedeflerinize ilerlerken bütçe dengesi önemli görünüyor. Beklediğiniz paralarda gecikmeler yaşanabilir. Hafta sonuna yaklaşırken, iş hayatında öne çıkıyorsunuz.

Kova ve Yükselen Kova’lar
Haftaya başlarken ikili ilişkiler, işbirlikleri ön planda görünüyor. Maddi açıdan dengeye özen göstermeniz gereken bir haftadasınız.
Aile hayatınızda ilişkilerinize özen gösterin. Tartışmaları büyütmeyin. Hafta sonu ise, seyahat planları devrede.. Sezgileriniz ve rüyalarınız artabilir. Ruhsal çalışmalar için uygun bir etki var.

Balık ve Yükselen Balık’lar
Haftaya başlarken iş hayatına yönelmek için daha verimli görünüyor. Sağlığınızı, dinlenmeyi ihmal etmeyin. Kontroller ve tedaviler için oldukça uygun bir zaman. Yakın çevre ve kardeşlerinizle iletişime özen gösterin. Haberler alabilirsiniz. Cuma günü ve hafta sonu meditasyon, ruhsal çalışmalar, niyetleriniz için çok uygun görüyor.

Önceki İçerikTarihi Kentler Birliği’nin yeni başkanı Yavaş oldu
Sonraki İçerikAlanya’da Teknoloji İmam Hatip Lisesi açılıyor