14 şubata özel kampanyalar

Muharrem Türkyılmaz- Detay Kuyumculuk
Muharrem Türkyılmaz- Detay Kuyumculuk

Tüm dünyada aşkla kutlanan ve yılın en özel günlerinden birisi olan 14 Şubat sevgililer günü, çiftlerin birbirlerine duydukları sevgiyi değerli hediyelerle anlatma fırsatı bulduğu bir gündür.

Muharrem Türkyılmaz
Muharrem Türkyılmaz

Çok sayıda evlilik teklifinin de gerçekleştiği bu özel günde sevginin büyüsüne özel muhteşem kampanyalara imza atan, birbirinden özel tasarım ürünlerini şok fiyatlarla Alanyalılara ulaştıran Detay Kuyumculuk ‘un sahibi Muharrem Türkyılmaz ile keyifli bir söyleşi gerçekleştirdik .

‘’25 mt’lik yol üzerinde kurulan ilk kuyumculardanız ‘’

Detay Kuyumculuk Sevgililer Günü -4

Celal Bayar Üniversitesi İngilizce Ekonomi Bölümü mezunu olan Türkyılmaz 2008’den bu yana Detay Kuyumculuğu işletiyor. İşletmenin 2005 yılında üç ortakla kurulduğunu belirten Türkyılmaz, “2010 yılından bu yana da ortaklarımızdan ayrı olarak faaliyetimizi sürdürmekteyiz. Kurulduğumuz günden bu yana şimdiki adresimizde, yani 25 metrelik yol üzeri yayla yolu kavşağında hizmet vermekteyiz. 25 metrelik yol üzerinde açılan ilk kuyumculardanız. 7’den 70’e Alanya’da yaşayan, tüm gelir gruplarındaki müşterilerimize en yeni tasarım ürünleri ulaştırmanın gayreti içerisindeyiz. Bize göre bir kuyumcunun en önemli sermayesi ‘Güven’dir. Bu yüzden de müşterilerimize hem en yeni tasarımları sunmaya hem de onların güvenine layık olmaya çalışıyoruz. Ünlü marka ve tasarımcıların ürünlerini Alanya’da yaşayan müşterilerimize sunabilmek için yurtiçinde ve yurtdışındaki mücevher fuarlarını yakından takip ederek yeni moda tasarımları mağazamızda müşterilerimize sunmaktayız. Ayrıca bunların yanı sıra müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda onlara özel ürünleri de tasarlayıp müşterilerimize teslim etmekteyiz” dedi.

‘’1-30 Şubat tarihleri arasında müşterilerimize müthiş kampanyalarımız ve indirimlerimiz var”

Muharrem Türkyılmaz, Mehmet Bayır
Muharrem Türkyılmaz, Mehmet Bayır

Her yıl 14 Şubat Sevgililer Günü’ne ve diğer özel günlere özel kampanyalar düzenlediklerini belirten Türkyılmaz, “1-30 tarihleri arasında tüm saat modellerinde %30,%40,%50’ye varan indirim imkanı sunmaktayız. Pırlanta tektaş yüzükleri 500 TL’den, pırlanta beştaş yüzükleri 1000 TL’den başlayan fiyatlarla müşterilerimize sunmaktayız. Ayrıca her 500 TL, her 1000 TL, her 1500 TL ve üzeri alışverişlerinde müşterilerimizi çeşitli hediye ve sürprizler beklemektedir. Bu kampanyalara ek olarak da ayrıca ünlü markaların kendine özgü sürpriz ve hediyelerini müşterilerimiz mağazamıza uğrayarak takip edebilirler.

‘’Zarafet DETAY ‘da gizlidir.’’

Alanyalıları Detay Kuyumculuğa davet eden Türkyılmaz, “Herkes altın satar ama önemli olan altını zarafet ve güvenle birleştirerek müşteriye uyguna satabilmektir. Bu yüzden diyoruz ki; ‘’Zarafet DETAY ‘da gizlidir. Tüm müşterilerimizi mağazamızı ziyaret etmeye bekleriz. Bugüne bize göstermiş oldukları ilgi ve güven için tüm Alanya’da yaşayan dost ve müşterilerimize teşekkür ederiz” dedi.

Detay Kuyumculuk Sevgililer Günü -2

Detay Kuyumculuk Sevgililer Günü -3

Detay Kuyumculuk Sevgililer Günü -5

Detay Kuyumculuk Sevgililer Günü -6

Detay Kuyumculuk Sevgililer Günü -7

Detay Kuyumculuk Sevgililer Günü -8

Detay Kuyumculuk Sevgililer Günü -9

Detay Kuyumculuk Sevgililer Günü -10

Detay Kuyumculuk Sevgililer Günü -11

Önceki İçerikAlanyum Boyner Sevgililer Günü’nü çok özel bir kozmetik kampanyası ile taçlandırıyor
Sonraki İçerikTolgshow’da Elçin Sangu rüzgarı