2018 Yılında magazin camiasında en çok konuşulan isim belli oldu

Zümrüt Apartmanı kitabında yer alan pedofili dolu satırlardan sonra Elif Şafak'ın Mahrem kitabı da gündeme geldi. Daha önce Mahrem'in favori kitabı olduğunu söyleyen Berna Laçin eleştirilerin hedefi olunca yaptığı açıklamayla iyice tepki topladı. Laçin'e bir tepki de Demet Akalın'dan geldi.
Demet Akalın

Yaptığı her paylaşım olay olan ve evine icra geldiği için eşinden boşanarak kısa sürede barışan Demet Akalın, 2018 yılının magazin gündeminde en çok haberi yapılan ismi oldu.

Geçtiğimiz günlerde bir internet sayfası tarafından yapılan ankett ‘En dobra’ isim seçilen ünlü şarkıcı Demet Akalın, bu sefer de magazin dünyasında en çok haberi yapılan ismi oldu.

EN ÇOK HABERİ YAPILAN İSİM OLDU

Yaptığı her paylaşım olay olan ve evine icra geldiği için eşinden boşanarak kısa sürede barışan Demet Akalın, 2018 yılının magazin gündeminde en çok haberi yapılan ismi oldu.Sivri dili ve olaylı özel hayatıyla bilinen Demet Akalın, 2018 yılının en çok konuşulan isimlerinin başında yer aldı. Geçtiğimiz Eylül ayında 6,5 yıllık eşi Okan Kurt’la kızı Hira varken evine icra geldiği için tek celsede boşanarak 2 ay sonra yeniden barıştı. Her yaptığı ayrı bir olay olan Demet Akalın,verdiği verilere göre 22 bin 756 haberde adı geçerek ülke genelinde en çok haberi yapılan isim oldu .Demet Akalın’ı 16 bin 529 haberle ve 14 bin 161 haberle Aleyna Tilki takip etti.

Önceki İçerikŞeyma Subaşı”Beni rahat bırakın” notuyla isyan etti
Sonraki İçerikAslıhan Turan’dan takipçisine tokat gibi cevap