3 Haziran- 9 Haziran haftası öngörüler

İletişimin ve yeni gelişmelerin hızlandığı bir hafta bizleri bekliyor

Pazartesi günü iletişim gezegeni Merkür İkizler burcuna geçerken iletişim trafiğimiz hızlanıyor. Bu dönem bol bol konuşacağız, haberleşeceğiz, anlatacağız. Ancak bilgi kirliliği de artabilir, aldığımız bilgilerin doğruluğunu sorgulayalım. Aynı zamanda birden fazla işle ilgilenme isteğimiz odaklanma güçlükleri yaşamamıza neden olabilir.

Ay’a astrolojik açıdan güzel etkilerle başlıyoruz. Özellikle aynı gün kesinleşen Jüpiter- Pluto üçgeni ile destekleyici enerjiler bizimle. Hayatımızdaki dönüşüm fırsatlarına, büyümesini, gelişmesini istediğimiz işlerimize yönelelim.

Hafta boyunca 6 Haziran’da, İkizler burcunun 16 derecesinde 15:37’de gerçekleşecek Yeni Ay’ın etkilerini yoğun olarak hissedeceğiz. İkizler burcununun konuları iletişim, seyahatler, sözleşmeler, eğitimler, seyahatler, ticaret, satış-pazarlama konuları bu Yeni Ay’la ön plana çıkıyor.

İyi haftalar diliyorum…

Öngörüler öncelikli olarak Yükselen burca göre yapılır.
Peki Yeni Ay sizleri nasıl etkileyecek?

Koç ve Yükselen Koç’lar
Yakın çevreniz, kardeşlerinizle bir araya gelebilir, daha çok vakit geçirebilirsiniz. Seyahatler, eğitimler, bilginizi paylaşmak, iletişimle ilgili alanlarda hareketli ve yeni kararlara açık bir dönem başlıyor. Size güzel gelirler sağlayacak sözleşmeler yapabilirsiniz.

Boğa ve Yükselen Boğa’lar
Kazançlarınız, maddi konularda yeni kararlar alma, gelişmeler açısından bereketli bir dönem başlıyor. Kendi değerinizin farkında olun. Jüpiter burcunuzdayken aldığınız kararların, yaşadığınız değişimlerin sonunda şimdi sizler için maddi açıdan büyüme dönemi.

İkizler ve Yükselen İkizler
Yeni Ay burcunuzda,hedefleriniz için harekete geçin. İlişkiler, işbirlikleri, iş kurma, imajınızla ilgili konularda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Daha iyimser hissettiğiniz, dikkat çektiğiniz bir dönemdesiniz. Spora başlamak, daha fazla hareket yönelmek Jüpiter’de burcunuzdayken sizlere iyi gelecektir.

Yengeç’ler ve Yükselen Yengeç’ler
Bu dönem kendiniz ve çevreniz açısından önemli farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Sizler için bir nevi arınma zamanı. Ruhsal çalışmalar, terapilere yönelmek isteyebilirsiniz. Sezgileriniz,rüyalarınız artabilir. Jüpiter Yengeç dönemi öncesi bir projenin hazırlık aşamasında olabilirsiniz.

Aslan ve Yükselen Aslan’lar
Arkadaş ve gruplardan güzel destekler alabilirsiniz. Yeni çevrelere dahil olabilir, ortak projeler üretebilirsiniz. Hayallerinizi gerçekleştirmek için harekete
geçebileceğiniz aynı zamanda kariyer gelirlerinizin artacağı bir dönem sizleri bekliyor.

Başak ve Yükselen Başak’lar
Kariyer hayatınız öne çıkarken, terfi, daha görünür olma, yeni bir iş fırsatı açısından güzel bir dönem başlıyor. İşinizde tanınmak için yenilikler yapabilirsiniz. Bazı Başak’lar ise, evlilik kararı alabilirler. Çalışmayan bir Başak burcuysanız, eşinizin kariyer hayatında gelişmeler yaşanabilir.

Terazi ve Yükselen Terazi’ler
Yurtdışı bağlantılı işler, seyahatler, eğitimler belki de sosyal medyada daha görünür olmak için harekete geçmek açısından verimli bir dönem. Yeni bir dil öğrenmeye başlayabilirsiniz. Hayata bakış açınızı değiştirecek deneyimler yaşayabilirsiniz. Hukuksal konularda beklediğiniz sonuçlar varsa olumlu haberler alabilirsiniz.

Akrep ve Yükselen Akrep’ler
Ortak paralar, eşten gelen gelirler, yatırımlar, krediler alanlarında yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Maddi konularda yeni kararlar alabilirsiniz. Spiritüel çalışmalardan yararlanmak, hayatınızdaki dönüşüm fırsatlarına odaklanmak için de gayet güzel bir dönem.

Yay ve Yükselen Yay’lar
Yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Bazı Yay burçları ise, evlilik kararı alıyorlar. Devam eden ilişkinizde, evliliğinizde uyumu daha rahat yakalayabilirsiniz. İş hayatınıza dair yenilikler, planlar, güzel işbirlikleri yapabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz bir alanda bir danışmanla ilerlemek için güzel bir süreç.

Oğlak ve Yükselen Oğlak’lar
Yeni işler, projeler söz konusu olabilir. Bu dönem çalışma koşullarınız ve rutinlerinizle ilgili yepyeni kararlar alabilirsiniz. Bir proje için yeni bir ekiple çalışmaya başlayabilirsiniz. Yoğunluğunuz artacaktır. Sağlığınıza, dinlenmeye özen gösterin. Spora başlamak, belki yeni bir beslenme düzeni belirlemek isteyebilirsiniz.

Kova ve Yükselen Kova’lar
Pluto’da burcunuzda ilerlerken Yeni Ay’dan güzel bir destek alıyorsunuz.Hobilerinize, hayatın keyiflerine yönelmek isteyebilirsiniz. Bazı Kova’lar yeni bir aşka adım atıyorlar. Çocuklarınızın hayatında güzel gelişmeler yaşanabilir. Yaratıcılıkla ilgili bir işiniz varsa öne çıkma zamanı. Yatırımlarınızdan güzel gelirler elde edebilirsiniz.

Balık ve Yükselen Balık’lar
Eviniz, yuvanızla ilgili gelişmeler, evlilik, ev içinde değişimler, belki taşınma, ev- arsa alma, satma anlamında yeni kararlar alabilirsiniz. Satürn’de burcunuzdan geçerken ev ve aile hayatına dair sorumluluklarının arttığı, bazı Balık burçlarının evlilik kararı alabileceği bir dönem başlıyor.

Önceki İçerikAlanya’da İşyurtları Ürün ve El Sanatları Fuarı açıldı
Sonraki İçerikAlanya, Gazipaşa’dan Taşkent’e kanat açıyor