40. yaşını dostlarıyla kutladı

40. yaşını dostlarıyla kutladı

Güzel sunucu ve manken Çağla Şıkel, 40’ıncı yaş gününü dostları ve ailesiyle kutladı. Yeni yaşını bir gece kulübünde kutlayan Şıkel’ın partisine ünlü isimler akın etti.

40. yaşını dostlarıyla kutladı

Manken ve sunucu Çağla Şıkel, 40’ıncı yaşını 40 arkadaşının organize ettiği bir partiyle kutladı. Maslak’taki bir gece kulübünde düzenlenen partiye ünlüler akın etti.

Çağla Şıkel instagram

YENİ YAŞINDA AŞK DİLEDİ
İki kişinin taşıdığı pastasını Ajda Pekkan ve Kenan Doğulu’nun şarkıları eşliğinde kesen Çağla Şıkel “Yeni yaşımdan sağlık, mutluluk ve aşk diliyorum.” dedi. Şıkel, yakın dostlarıyla gece boyunca dans ederek eğlendi.

Çağla Şıkel doğum günü

DOSTLARI YALNIZ BIRAKMADI
Bir ara hediye paketleri arasında kaybolan Çağla Şıkel, partinin sonuna doğru “Çok acelem var, gitmem gerekiyor.” diyerek hızla çıkıp aracına bindi. Şıkel’in doğum günü partisine Ivana Sert, Alişan-Buse Varol, Bengü-Selim Selimoğlu ve Uğurkan Erez gibi isimler katıldı.

Çağla Şıkel 40 yaş

“40’INCI YAŞIM NE GÜZEL GELDİN”
Doğum gününde çekilen bir fotoğrafı Instagram hesabından paylaşan Çağla Şıkel altına şu notu düştü:”Düşündüm durdum o geceyi acaba hangi kareyle ifade edebilirim diye, mutluluğumu hangi resmin ifade edebilir acaba diye ama bulamadım. Sevilmek sevildiğini hissetmek gibisi yok. O gece benimle birlikte olan aileme ve tüm dostlarıma sonsuz teşekkür ediyorum iyi ki varsınız her şey sizinle çok ama çok güzeldi. Ve Ergün Yıldız siz harikasınız size ayrıca teşekkür etmek istiyorum bize mükemmel bir gece yaşattınız. 40’ıncı yaşım ne güzel geldin hoşgeldin.”

Çağla Şıkel
Çağla Şıkel
Çağla Şıkel ve annesi
Çağla Şıkel ve annesi
Buse Varol ve Alişan
Buse Varol ve Alişan
Çağla Şıkel ve Uğurkan Erez
Çağla Şıkel ve Uğurkan Erez
Çağla Şıkel ve Ivana Sert
Çağla Şıkel ve Ivana Sert
Bengü ve Selim Selimoğlu
Bengü ve Selim Selimoğlu
Önceki İçerikDeniz Çakır açıklama yaptı
Sonraki İçerikRus rapçi Alanya’ya hayran kaldı