Seda Sayan: Sperm bankası neymiş inşaat işçileri var ya

Ünlü sanatçı Seda Sayan, sperm bankasından hamile kalmak istediğini belirten Ece Gürsel'e
Ünlü sanatçı Seda Sayan, sperm bankasından hamile kalmak istediğini belirten Ece Gürsel'e "Genleri güzel, tuttuğunu koparan bir inşaat işçisinden hamile kalabilirsin" önerisinde bulundu.

Ünlü sanatçı Seda Sayan, sperm bankasından hamile kalmak istediğini belirten Ece Gürsel’e “Genleri güzel, tuttuğunu koparan bir inşaat işçisinden hamile kalabilirsin” önerisinde bulundu.

Seda Sayan: 'Sperm Bankası neymiş inşaat işçileri var ya'
Seda Sayan

Manken Ece Gürsel, dün Seda Sayan‘ın kendi adını taşıyan programına konuk oldu. Keyifli başlayan programın ilerleyen dakikalarında ilginç bir diyalog yaşandı. Programda  Bilal Özcan, Ece Gürsel’e “Sperm bankasından hamile kalmak ister misin?” diye sordu.

‘Bu konuyu annemle konuştum’

 Ece Gürsel ise Özcan’a bu konuyu annesiyle de konuştuğunu belirterek “Annem koca adayı çıkmadı. Hiçbir şey de kalmadı. Öyle bir şey yaparız demişti.” yanıtını verdi.

‘Ne inşaat işçileri var’

Bu sırada söze giren Seda Sayan’ın Ece Gürsel’e verdiği tavsiye ise şaşırttı: “Kız yazık ne inşaat işçileri var. Onlar insan değil mi? Kız siz ne bekliyorsunuz doğurmak için. Baktın adamın genleri güzel. Maşallah sırım gibi. Tuttuğunu koparıyor, kuvvetli! Yap çocuğu ne var? “

Önceki İçerikGenç oyuncu evinde kalp krizinden öldü
Sonraki İçerikAdriana Lima ile Metin Hara ayrıldı