Ece Gürsel: “O an şoka girdim”

Sanatçı Seda Sayan'ın
Sanatçı Seda Sayan'ın "Sperm bankasına ne gerek var, inşaat işçileri var ya" sözlerine canlı yayında ses çıkarmayan Ece Gürsel, "O an şoka girdim" açıklamasında bulundu.

Sanatçı Seda Sayan’ın “Sperm bankasına ne gerek var, inşaat işçileri var ya” sözlerine canlı yayında ses çıkarmayan Ece Gürsel, “O an şoka girdim” açıklamasında bulundu.

Ece Gürsel: “O an şoka girdim”
Ece Gürsel

Seda Sayan’ın programına çıkan  manken Ece Gürsel, sperm bankasından çocuk sahibi olma fikrine sıcak baktığını söylemişti. Bunun üzerine Seda, canlı yayında “Sperm bankasına ne gerek var, inşaat işçileri var ya” demişti. Programda susan Ece Gürsel, daha sonra bir açıklama yaparak ünlü sanatçı Seda Sayan’ı eleştirdi.

“Gereksiz muhabbetlerin arasında kaldım”

Programda yaşananlar hakkında konuşan Gürsel, “Biliyorsunuz aynı zamanda oyunculuk da yapıyorum. Yeni bir oyunum çıkıyor ve ben de oyunumu konuşmak ve tanıtmak için gittiğim programda böylesine yersiz ve gereksiz muhabbetlerin arasında kaldığım için, en başta sevenlerimden canı gönülden özür diliyorum” dedi.

“Konuştukça konuştu olaylar buralara kadar geldi”

Gürsel, “Program esnasında bana bir soru soruldu. ‘Sperm bankasından çocuk sahibi olmak ister misiniz?’ diye. Ben de ‘Sperm bankasından çocuk sahibi olmama geçtiğimiz yıllarda ailem destek çıktığı için sıcak bakıyordum, fakat şu anda böyle bir düşünceye sıcak bakmıyorum’ dediğim sırada Seda Hanım son derece talihsiz, son derece yanlış bir yorumda bulundu. O anda ben şoka girdim zaten ve konuyu kapatmaya çalıştım fakat onu susturabilmek ne haddime. Konuştukça konuştu ve olaylar buralara kadar geldi” ifadelerini kullandı.

Önceki İçerik‘Okullar Ligi’ oryantiring heyecanı başladı
Sonraki İçerik‘Kadın yönetici sayısı arttı’