Akdağ İhtisas Kulübü ziyaret turunda

Alanya Akdağ Kayak İhtisas Spor Kulübü üyeleri başta kaymakamlık ve belediye olmak üzere çeşitli kurumlara ziyaretlerde bulunarak düzenleyecekleri etkinlik için destek istedi.
Alanya Akdağ Kayak İhtisas Spor Kulübü üyeleri başta kaymakamlık ve belediye olmak üzere çeşitli kurumlara ziyaretlerde bulunarak düzenleyecekleri etkinlik için destek istedi.

Alanya Akdağ Kayak İhtisas Spor Kulübü üyeleri başta kaymakamlık ve belediye olmak üzere çeşitli kurumlara ziyaretlerde bulunarak düzenleyecekleri etkinlik için destek istedi.

Akdağ İhtisas Kulübü ziyaret turunda-1
Alanya Akdağ Kayak İhtisas Spor Kulübü önce Alanya Kaymakamı Mustafa Harputlu’yu ziyaret etti.

Alanya Akdağ Kayak İhtisas Spor Kulübü’nün düzenleyeceği ‘Alanya Akdağ Kayak Merkezi Tanıtım Etkinliğinin’ ayrıntılarını görüşmek üzere Alanya Kaymakamı Mustafa Harputlu’ya bir ziyarette bulunuldu. Kulüp Başkanı Handan Aydemir ve yönetim üyeleri Zekai Avcı, Adnan Sarı, Mevlüt Görücü, Serkan Salvur, Aziz Görücü ve Salih Toktaş’ın bulundukları ziyarette kulübün kuruluş amacı, kulübün hedefleri, etkinliğin ayrıntıları, etkinlik için gerekli bürokratik yazışmalar gibi konular konuşuldu.

Harputlu birinci gelene ödül verecek

Ziyarette Kaymakam Mustafa Harputlu kulübe verdiği destek, resmi dilekçe ile sunulan etkinlik iznini hızlı bir şekilde onaylaması, etkinliğin sorunsuz bir şekilde geçmesi için gerekli kurumlara bilgi vermesi, ihtiyaç duyulan konularda yardımcı olması ve çok nazik ev sahipliği gibi katkılarından dolayı fahri üye olarak seçildi. Fahri üyelik formunu dolduran Harputlu kulübü ve etkinliği desteklediğini söyledi. Harputlu, ‘Alanya Akdağ Kayak Merkezi Tanıtım Etkinliği’ne katılacağını ve etkinliğe farkındalık yaratmak amacıyla protokol üyelerinin birbirleri ile yapacağı yarışmada birinci gelene ödül takdim edeceğine söz verdi.

Akdağ İhtisas Kulübü ziyaret turunda-2
Başkan Yücel’den de etkinlik için destek istediler.

 Yücel’den de destek geldi

Kulüp üyeleri daha sonra Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’i ziyaret etti.Kulübün kuruluş amacı,  hedefleri, etkinliğin ayrıntılarının konuşulduğu ziyarette  ihtiyaç duyulan bazı konularda destek istendi. Alanya için yapılan her şeyi desteklerini ifade eden Başkan Yücel, etkinliğe destek sözü verdi. Protokol arasında yapılacak şov amaçlı bir yarışmaya katılacağının sözünü de veren Yücel, kulübe ve etkinliğe verdiği desteklerden dolayı fahri üye olarak seçildi.

Akdağ İhtisas Kulübü ziyaret turunda-3
Rektör Pınarbaşı’na asil üyelik verildi.

Rektör Pınarbaşı asil üye olarak seçildi

Alanya Akdağ Kayak İhtisas Spor Kulübü ‘Alanya Akdağ Kayak Merkezi Tanıtım Etkinliğinin’ ayrıntılarını görüşmek üzere Yücel’in ardından Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ) Rektörü Prof. Dr. Ahmet Pınarbaşı’na bir ziyarette bulunuldu. Aydemir ve yönetim üyelerinin bulunduğu ziyarette kulübün kuruluş amacı, kulübün hedefleri, etkinliğin ayrıntıları konuşuldu. Ziyarette etkinlikte eğlence amaçlı düzenlenecek yarışmalar konusunda destek istendi. İyi bir kayakçı olduğu bilinen ALKÜ Rektörü Pınarbaşı, üyelerin oybirliği ile alınan kararla Akdağ Kayak Kulübü’nün asil üyesi olarak seçildi. Pınarbaşı, protokol arasında yapılacak şov amaçlı bir yarışmaya da katılacağına söz verdi.

Akdağ İhtisas Kulübü ziyaret turunda-4
MHP İlçe Teşkilatı da ziyaret edilerek destek istenildi.

 Hem destek istediler hem de destek verdiler

Alanya Akdağ Kayak İhtisas Spor Kulübü, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan’a da ziyarette bulundu. Kulüp Başkanı Aydemir ve yönetim üyelerinin bulunduğu ziyarette ‘Alanya Akdağ Kayak Merkezi Tanıtım Etkinliğinin’ ayrıntıları konuşuldu. Ziyarette, MHP İlçe Teşkilatı tarafından başlatılan “İl Olmak Alanya’nın Hakkı” isimli 100 bin hedefli imza kampanyasına kulüp yönetimi olarak destek verildi.

Akdağ İhtisas Kulübü ziyaret turunda-5
Jadarma Komuıtanı Yarbay Akbaba’dan trafik akışı ve güvenlik konusunda destek istediler.

 Jandarma da destek verecek

Kulüp üyeleri sonra Alanya İlçe Jandarma Komutanı Yarbay Serkan Akbaba’yı ziyaret etti. Ziyarette kulübün kuruluş amacı, kulübün hedefleri, etkinliğin ayrıntıları konusunda bilgiler verilerek etkinliğe katılan misafirlerin güvenliği ve trafik akışı konularında destek istendi. Protokol arasında gerçekleştirilecek yarışmaya katılacağını belirten Akbaba, kulübü ve etkinliği destekleyeceklerini söyledi.

Akdağ İhtisas Kulübü ziyaret turunda-6
ALTSO Başkanı Şahin, Akdağ için mücadele eden herkese destek vereceğini söyledi.

 ‘Herkese destek olacağız’

Kulüp Başkanı Aydemir ve üyeler daha önce fahri üye seçilen Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Şahin’i de ziyaret etmeyi unutmadı. Ziyarette Şahin’den etkinliğe katılacak misafirlere sunulacak ikramlar, afişler ve ihtiyaç duyulan diğer bazı konularda destek istendi. Akdağ’a bir kayak tesisi kazandırma konusunda verdiği mücadeleye değinen Şahin, bu mücadelenin bir parçası olan herkese destek olacaklarını söyledi.

Önceki İçerikRuslar Alanya’da oy kullandı
Sonraki İçerikHaftanın Şıkları (499. Hafta)