8 Temmuz – 14 Temmuz Haftası Burç Yorumları

Yeni Ay sonrası Ay Aslan burcunda, liderlik enerjisi yüksek, görünür olmak isteyeceğimiz bir enerji var. Aşk hayatımız, ilişkiler, hobiler, yatırımlar, kişisel bakım, alışverişler açısından gayet desteklendiğimiz etkilerle haftaya başlıyoruz. Görüşmeler, başvurular, yazışmalar açısından bugünü değerlendirelim.

Çarşamba günü kararlıkla ilerlemek istediğimiz işler, işbirlikleri, deneyimine güvendiğimiz kişilerle yapılacak görüşmeler açısından gayet verimli görünüyor.

Perşembe günü ilişkiler ve işbirliklerinde dengeyi daha kolay sağlayacağız. Sevgimizi paylaşmak, yaratıcılıkla ilgili işler için harika bir enerji var. Ve aynı gün ikili ve sosyal ilişkiler gezegeni Venüs Aslan burcuna geçiyor. Gösterişli, ilgimizi, sevgimizi açıkça ifade edeceğimiz, heyecan dolu ilişkiler başlayabilir. Devam eden ilişkimizde sürprizler yapmak isteyebiliriz. Saçımızla ilgili değişimler, daha iddalı bir imaj, alışverişlere yönelebiliriz. Bütçe dengemize özen gösterelim, Venüs Aslan bizlere lüks harcamalar yaptırabilir. Eğlence hayatı, sanat, hobiler, yaratıcılıkla ilgili çalışmalar daha çok ilgimizi çekebilir. Altınla ilgili gelişmeler yaşanabilir.
Ancak özellikle Cuma günü ilişkilerimizde baskı ve kıskançlıktan uzak duralım. Manipülatif tavırlarla karşılaşabiliriz. Kişisel bakım, alışverişler ve maddi açıdan önemli kararları bugüne getirmemekte fayda var.
Cuma günü itibariyle hafta sonu dahil şartları zorlamadan ilerleyelim.

İyi haftalar diliyorum..

Öngörüler öncelikli olarak Yükselen burca göre yapılır.

Bakalım bu hafta bizleri hangi gelişmeler bekliyor?

Koç ve Yükselen Koç’lar
Venüs Aslan burcuna geçerken aşk hayatınıza, hayatın keyifli yönlerine, hobilerinize, çocuklarınızla daha çok zaman geçirmeye odaklanmak isteyeceksiniz. Yaratıcılığınız artıyor. İletişimle ilgili işlerinizde desteklendiğiniz bir hafta. Yeni ay sonrası eviniz, ailenizle ilgili konularda yapmak istediğiniz değişimler, girişimler açısından verimli bir enerji var.

Boğa ve Yükselen Boğa’lar
Venüs Aslan burcuna geçerken ev ve ailenize dair konular, belki alışverişler, yeni bir düzen kurma, ev alma konularında sizi destekleyecek. Yeni Ay sonrası eğitim hayatınız, sözleşmeler, satış, ticaret alanlarında güzel gelişmeler yaşayabilir, kalıcı adımlar atabilirsiniz. Kardeş ve yakın çevre ilişkileriniz hızlanabilir.

İkizler ve Yükselen İkizler
Venüs Aslan burcuna geçerken, iletişiminiz hızlanıyor. Eğitimler, sözleşmeler, tanıtım, satış-pazarlama alanlarında desteklendiğiniz bir dönem başlıyor. Beklediğiniz haberleri alabilirsiniz.
Yeni Ay sonrası maddi açıdan aldığınız kararları uygulamak, yeni projeler, girişimler açısından güzel bir hafta.

Yengeç ve Yükselen Yengeç’ler
Venüs Aslan burcuna geçerken, maddi değerleriniz, parasal konulardaki gelişmeler ön plana çıkıyor. Bu dönem gelirleriniz artabilir, ancak harcamalarınız da artabilir.
Yeni gelir fırsatları sağlamak adına harekete geçebilirsiniz. Burcunuzda gerçekleşen Yeni Ay sonrası hayata dair planlarınızı uygulama zamanı sizler için.

Aslan ve Yükselen Aslan’lar
Venüs Aslan burcuna geçerken, sizler için parlama zamanı. Daha çok dikkat çekebilirsiniz. Sosyal çevrenizden güzel destekler alabilirsiniz. Yeni Ay sonrası, farkındalığınız artıyor. Sağlık, çalışma hayatına dair aldığınız kararlar, ruhunuza iyi gelene yönelmek, ruh-beden dengesini sağlamak adına harekete geçebilirsiniz.

Başak ve Yükselen Başak’lar
Venüs Aslan burcuna geçerken sizler için içe dönük hissedeceğiniz bir dönem başlıyor. Terapiler, şifa çalışmaları için gayet uygun bir dönem. Kariyer ve ev hayatına dair güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni Ay sonrası gruplar ve arkadaşlıklarla daha sık bir araya gelebilir, ortak projeler üretebilirsiniz.

Terazi ve Yükselen Terazi’ler
Venüs Aslan burcuna geçerken sosyal çevreniz, arkadaşlarınızla birlikte güzel planlar yapabilirsiniz. Gelecek hedeflerinize yönelmek isteyebilirsiniz. Maddi konularda dengeyi sağlamak isteyeceğiniz bir hafta.
Yeni Ay sonrası kariyer hayatınızla ilgili aldığınız planları uygulamak, yeni girişimlerde bulunmak isteyebilirsiniz.

Akrep ve Yükselen Akrep’ler
Venüs Aslan burcuna geçerken kariyer hayatınızla ilgili gelişmeler, toplum önünde görünür olduğunuz alanlar ön planda görünüyor. Bazı Akrep’ler terfi alabilirler. Özellikle yurtdışı bağlantılı işler, akademik hayatınız, hukuk, sosyal medya, yayıncılık, ticaretle ilgili gündemleriniz varsa Yeni Ay sonrası girişimlerde bulunabilirsiniz.

Yay’lar ve Yükselen Yay’lar
Venüs Aslan burcuna geçerken yurtdışı bağlantılı işler, seyahatler, eğitimler, hukuksal konularda desteklendiğiniz bir dönemi başlatıyor. Yeni Ay sonrası maddi konularda özellikle başkalarından, ortak girişimlerden beklediğiniz gelirlerle ilgili gelişmeler yaşayabilir, planlarınızı hayata geçirebilirsiniz.

Oğlak ve Yükselen Oğlak’lar
Venüs Aslan burcuna geçerken ortak kaynaklar, borç- alacak dengesi, maddi konularla ilgili desteklendiğiniz bir dönemi başlatıyor. İşbirlikleri sizlere güzel gelirler sağlayabilir. Yeni Ay sonrası ikili ilişkilerinizde aldığınız kararları uygulamak, işbirliklerine yönelmek için verimli bir haftadasınız.

Kova ve Yükselen Kova’lar
Venüs Aslan burcuna geçerken, sizler için ikili ilişkiler ve işbirlikleri açısından desteklendiğiniz bir dönem başlıyor. İhtiyaç duyduğunuz bir alanda danışmanlık alabilirsiniz. Yeni Ay sonrası, çalışma hayatı, sağlığınızla ilgili aldığınız kararları uygulamak açısından aldığınız kararları hayata geçirebilirsiniz. Ruhsal çalışmalara yöneltebilirsiniz.

Balık ve Yükselen Balık’lar
Venüs Aslan burcuna geçerken çalışma hayatınız, arkadaşlarınız, yeni bir iş fırsatı açısından desteklendiğiniz bir süreç başlıyor. Bu dönem sağlığınıza iyi gelecek rutinler belirleyebilirsiniz. Yeni Ay sonrası, yeni bir aşk başlangıcı, sevginizi daha çok paylaşmak, hayatın keyiflerine dair güzel gelişmeler yapabilirsiniz. Sanatla, yaratıcılıkla ilgili bir işiniz varsa öne çıkacaksınız.

Önceki İçerikBinlerce Alanyalı maçı tek yürek izledi
Sonraki İçerikAlanya’nın Gülüklü’sü gün sayıyor