Avcılar Cebeli Reis’te diploma aldı

Alanya Avcılar ve Atıcılar Derneği tarafından ‘bahar şenliği’ adı altında düzenlenen organizasyonda avcılar hem eğlendi hem de ‘Avcılık Kursu’nu bitiren kursiyerlere diplomaları verildi.
40 kursiyere de diplomaları verildi.

Alanya Avcılar ve Atıcılar Derneği tarafından ‘bahar şenliği’ adı altında düzenlenen organizasyonda avcılar hem eğlendi hem de ‘Avcılık Kursu’nu bitiren kursiyerlere diplomaları verildi.

Cebeli Reis Dağı’nda düzenlenen organizasyona Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Antalya Büyükşehir Belediyesi eski Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, Mahmutlar eski Belediye Başkanı Ali Çelik, Alanya Doğa Koruma ve Milli Parklar Mühendisi Mevlüt Kodal, derneğin üyeleri ve aileleri katıldı. Av sezonunun kapalı olmasından dolayı avcıların stres atmaları için düzenlenen ve piknik havasında geçen organizasyonun sonunda 8 günlük ‘Avcılık Kursu’nu tamamlayan 40 kursiyere de diplomaları verildi. Birlikte yemek yiyen ve oldukça eğlenen avcılar, aileleri ile davetliler sonra oyun havaları eşliğinde oynayarak keyifli bir gün geçirdiler.

Avcılar Cebeli Reis’te diploma aldı
Dernek üyeleri Cebeli Reis Dağı’ndaki organizasyonda bir araya geldi.
Avcılar Cebeli Reis’te diploma aldı
Organizasyona Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel de katıldı.
Avcılar Cebeli Reis’te diploma aldı
Birlikte doyasıya eğlendiler.
Önceki İçerikTürkiye Alanyalı oyuncuyu izliyor
Sonraki İçerikEcrin 10 yaşında