ABD’de yakalandılar

ABD' de yakalandılar
ABD' de yakalandılar

Genç yaşında kariyer basamaklarını tırmanan şarkıcı Aleyna Tilki’nin adı, şimdilerde oyuncu Mustafa Mert Koç’la yeni bir aşka yelken açtığı haberleriyle gündemde.

Aleyna Tilki
Aleyna Tilki

Aleyna Tilki’nin adı Emrah Karaduman ile anılıyordu. Ancak uzun süredir Los Angeles’ta olan Aleyna Tilki çok başka bir isimle görüntülendi. O isimse genç oyuncu Mustafa Mert Koç…

Mustafa Mert Koç, Aleyna Tilki
Mustafa Mert Koç, Aleyna Tilki

Amerika’da görüntülenen Aleyna Tilki ve Koç’un samimiyeti takipçilerini heyecanlandırdı. İkiliyi birbirine çok yakıştıran takipçilerinden ‘Yılın aşk bombasını Aleyna ile Mert patlattı’ yorumları geldi. İngilizcesini ilerletmek için Amerika’ya giden Aleyna’nın, Hayat Bazen Tatlıdır dizisinden ve Kolpaçino filminden tanıdığımız 24 yaşındaki Koç’la yakınlaşması dikkatlerden kaçmadı.

Her iki ismin de eğitim için gittikleri ABD’de sürpriz yakınlaşması “Dersi unuttular aşka daldılar” şeklinde yorumların yapılmasına neden oldu. İkilinin sosyal medyada paylaşılan fotoğrafına Koç’un halasının yaptığı yorum da dikkat çekici: “Yakışır yakışıklı oğluma!” Aleyna Tilki ile Kaliforniya’da böyle görüntülenen Koç’un adı daha önce oyuncular Elif Doğan ve Seray Kaya ile anılmıştı.

Önceki İçerik16 yıl kiloları yüzünden gizlenmiş
Sonraki İçerikDemet Akalın çizmelerini geri istedi