Acun’dan TV8 açıklaması

Televizyoncu ve girişimci Acun Ilıcalı 70 milyon dolara satın aldığı TV8'i satma iddiaları hakkında açıklama yaptı. Ilıcalı, tekliflerin geldiğini ancak henüz bir anlaşma gerçekleşmediğini açıkladı.
Acun Ilıcalı

Televizyoncu ve girişimci Acun Ilıcalı 70 milyon dolara satın aldığı TV8’i satma iddiaları hakkında açıklama yaptı. Ilıcalı, tekliflerin geldiğini ancak henüz bir anlaşma gerçekleşmediğini açıkladı.

Acun Ilıcalı, 1990 yılında MNG Medya Grubu tarafından yayın hayatına start veren ancak 2013 yılında yurt dışından Türkiye’ye uyarladığı yarışmalarla medya patronu haline geldi. Acun Ilıcalı tarafından 70 milyon dolar karşılığında satın alınan TV8 kanalı hakkında flaş bir iddia ortaya atıldı.

Yıllar içinde değerine değer katan kanal için üç farklı alıcının yarışa girdiği öğrenildi. Acun Ilıcalı, iddialara açıklama getirdi.

BİRÇOK YERDEN YERDEN TEKLİF VAR

Acun Ilıcalı, TV8’in maddi zorluklardan dolayı satılacağı yönünde iddialar için açıklama yaptı. Ilıcalı, birçok yerden tekliflerin geldiğini doğruladı ancak henüz bir anlaşma gerçekleşmediğini söyledi.

Önceki İçerikEvli sevgilisiyle aşk yaşayan Tuba Ünsal’a tepki yağdı
Sonraki İçerikYüzleşme oyuncusu Muhafız’a dahil oldu