AFSAK eğitimi başlıyor

AFSAK Yönetim Kurulu Başkanı Ali Aral
AFSAK Yönetim Kurulu Başkanı Ali Aral

Alanya Fotoğraf Sanatçıları Kulübü tarafından her yıl bir kez düzenlenen Temel Fotoğraf Eğitimi, 10 Kasım Cuma akşamı başlıyor.

AFSAK Yönetim Kurulu Başkanı Ali Aral
AFSAK Yönetim Kurulu Başkanı Ali Aral

Kurs kapsamında katılımcılara, ‘Makina ve Ekipmanlar’, ‘Işık ve Renk Kullanım Teknikleri’, ‘Temel Çekim Teknikleri’, ‘Kompozisyon’, ‘Sosyal Medya Fotoğrafçılığı’, ‘Etik, Telif ve Haklar’, ‘Dijital Düzenleme’, ‘Arşivleme’, ‘Usta ile Eğitim, Sunum/söyleşi’ konulu eğitimler verilecek.

AFSAK Eğitimleri başlıyor

AFSAK Yönetim Kurulu Başkanı Ali Aral, AFSAK Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kadir Barcın, AFSAK Yönetim Kurulu Üyesi İlhami Yetkin, Fotoğraf Sanatçıları Özgür Donmaz, Turgay Bilge ve Cengiz Karlıova tarafından verilecek olan dersler 24 Aralık’a kadar sürecek.

AFSAK Eğitimleri Başlıyor -2

Derslerin Çarşı Mahallesi, Kale Yolu üzerinde bulunan AFSAK binasında gerçekleşeceğini belirten AFSAK Yönetim Kurulu Başkanı Ali Aral, eğitime katılmak isteyen kişilerin 0533 2812753 numaralı telefondan kendilerine ulaşabileceğini söyledi. Kurs sonunda katılımcılara düzenlenecek olan AFSAK Gecesi’nde katılım belgeleri verilecek.

Önceki İçerik58 yıl sonra toplandılar
Sonraki İçerikBitlis’ten gelen misafirler