Ağaoğlu’ndan kızına ikinci düğün

Sena Ağaoğlu

İş adamı Ali Ağaoğlu, Koray Kırcal ile evlenen kızı Sena Ağaoğlu için İstanbul Çırağan Otel’de yaptığı düğünün benzerini Uludağ’daki otelinde 3- 5 Mart tarihleri arasında yapacak.

Ali Ağaoğlu kızına 2. düğün yapacak

Aynı zamanda Ali ağaoğlu’nun 3 Mart’taki doğum gününü de kutlayacağı düğüne, soyadı Ağaoğlu olan 6 bine yakın akrabasında 1500’ü de katılacak.

Uludağ’daki otelinin gelecek akrabaları için yetmediğini söyleyen Ali Ağaoğlu, kendi otellerine yakın olan bir oteli kapattığını belirtti. Uludağ’daki düğüne Ağaoğlu soyadlı 1500 kişinin geleceğini ve bunun bir rekor olacağını belirten Ali Ağaoğlu şöyle dedi:

“Bizim bu mutlu günümüzü paylaşmak isteyen akrabalarım için ikinci bir düğün yapmaya karar verdim. 3- 5 Mart tarihleri arasındaki düğünde kemenceler çalınacak, horonlar tepilecek. Ayrıca Trabzon ve Karadeniz yöresinin yiyecekleri menülerde bulunacak. Sanatçı olarak bizim bölgenin tanınan isimlerini çağıracağız. Çok güzel bir düğün olacak. Hazırlıklar şimdiden başladı. Trabzon’da ve diğer illerde bulunan akrabalarımı otobüslerle ve uçaklarla getirteceğim. Aynı şekilde uğurlayacağım. Böylece kısa bir aradan sonra akrabalarımla yine hasret gidereceğim”

Sena Ağaoğlu

Önceki İçerikDilan Çıtak’ın saçından çıkanlar şoke etti
Sonraki İçerikBirce Akalay, Bebek’teki evini boşalttı