AGC Kaymakam Harputlu’yu ziyaret etti

Alanya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Gaye Coşkun ile yönetim kurulu üyeleri Alanya Kaymakamı Mustafa Harputlu'yu ziyaret etti.

Alanya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Gaye Coşkun ile yönetim kurulu üyeleri Alanya Kaymakamı Mustafa Harputlu’yu ziyaret etti.

AGC'den Kaymakam Harputlu'ya ziyaret

Kaymakam Harputlu’yu makamında ziyaret eden AGC Başkanı Gaye Coşkun’a yönetim kurulu üyeleri de eşlik etti. Alanya’daki basının faaliyetleri ve çeşitli konuların konuşulduğa ziyarette Gaye Coşkun “Alanya medyası bugüne kadar kent menfaatlerine olan her konuda rol almıştır. Birlikte iyi şeyler yapılması, katkı sunulması bizi mutlu eder. Alanya geçmişten gelen güçlü bir medya geleneğine sahip. Birlik beraberlik içinde bu gücü geliştirmek istiyoruz” dedi.

AGC'den Kaymakam Harputlu'ya ziyaret


MEDYA OLMAZSA OLMAZ

Kaymakam Harputlu da “Başta toplumsal olaylar olmak üzere her türlü kriz ortamında medya ve iletişim inanılmaz güçlü bir enstrüman. Olayların doğru değerlendirmesi ve yönlendirilmesinde güçlüdür. Aynı zamanda başlayan bir krizin algısını değiştirerek yani olumsuza giden bir olayı olumluya çevirmede olmazsa olmaz” diye konuştu.

Önceki İçerikManzara eşliğinde canlı eğlence
Sonraki İçerikMÜSİAD’dan AGC’ye ziyaret