AGC yönetimi My Bodrum Döner’i ziyaret etti

AGC yönetimi My Bodrum Döner'i ziyaret etti
AGC yönetimi My Bodrum Döner'i ziyaret etti

Grand Harman Fırın bünyesinde hizmet vermeye başlayan My Bodrum Döner, Alanya Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu’nu ağırladı.

Mehmet-Bakırcı-(4)

Alanya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Yönetim Kurulu üyeleri My Bodrum Döner’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Nihat Saraç’ın sahibi olduğu Grand Harman Fırın bünyesinde hizmet vermeye başlayan My Bodrum Döner’de öğle gerçekleşen yemeğe, Alanya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Ali Dim, Yönetim Kurulu üyeleri Gaye Coşkun, Necati Şatana, Ferit Kesen, Ahmet Tunç, Ercan Yıldırım, İbrahim Barış Başar ve Alanya SGK Müdürü Muharrem Kaya katıldı. Alanya’yı sebzeli organik tavuk döner ile buluşturan My Bodrum Döner’in işletme mimarı Mehmet Bakırcı, “Sebzeli dönerde bir marka olan My Bodrum Döner’i Alanya’da damak tadına önem verenler ile buluşturduk. Tamamen organik ve helal kesim tavukların but kısmından yapılan dönerimizi sebzeler ve 21 çeşit baharat ile lezzetlendiriyoruz. Bugün Alanya’da yaşanan her olayı bizlere ulaştıran, değerli gazetecilerimiz ile Alanya Gazeteciler Cemiyeti Yönetimi’ni ağırladık ve kendilerinden tam not aldık” dedi.

Mehmet-Bakırcı,-Necati-Şatana,-Gaye-Coşkun,-Mehmet-Ali-Dim,-Muharrem-Kaya,-İbrahim-Barış-Başar,-Ferit-Kesen,-Ahmet-Tunç,-Ercan-Yıldırım-(1)

Mehmet-Bakırcı,-Nihat-Saraç-(5)

My-Bodrum-Döner-(4)

My-Bodrum-Döner-(22)

Önceki İçerikMutluluğa imza attılar
Sonraki İçerikGüzel oyuncu Güldür Güldür Show’a Veda Etti