AGC’de kutladılar

Alanya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) 8 Mart Dünya Kadın Emekçiler Günü'ne özel AGC Bistro ‘da kahvaltı etkinliği düzenledi.
Alanya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) 8 Mart Dünya Kadın Emekçiler Günü'ne özel AGC Bistro ‘da kahvaltı etkinliği düzenledi.

Alanya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) 8 Mart Dünya Kadın Emekçiler Günü’ne özel AGC Bistro ‘da kahvaltı etkinliği düzenledi.

AGC 8 MArt Dünya kadın Emekçiler Günü kahvaltı

Oldukça renkli geçen etkinliğe Alanya basınında görev yapan kadın üyeler ve kurum çalışanları katıldı. AGC Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Gaye Coşkun’un başkanlığında gerçekleşen etkinlikte üyeler bol bol sohbet ederek keyifli bir gün geçirdi. AGC olarak bu anlamlı günde kadın üyelerle bir arada olmaktan dolayı mutlu olduklarını belirten Coşkun, “Etkinliğimize katılan tüm üyelerimize teşekkür ederim. Kadınların daha huzurlu, daha hür yaşadığı, istismarların son bulduğu bir toplum temennisiyle tüm dünya kadınlarının 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlarım” dedi. Etkinlik sonunda hep birlikte hatıra fotoğrafı çektiren üyeler, etkinliğin hazırlanmasında emeği geçen AGC Başkanı Mehmet Ali Dim ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür ettiklerini belirttiler.

Emel Yüzbaşıoğlu, Rabia Eşit, Gaye Coşkun, Seda Kara, Refika Akgün
Emel Yüzbaşıoğlu, Rabia Eşit, Gaye Coşkun, Seda Kara, Refika Akgün

Kahvaltıda çifte kutlama

Uzun yıllardır Alanya Gazeteciler Cemiyeti’nde görev yapan Gönül Arslan, yeni yaşını meslektaşlarıyla birlikte kutladı. AGC Bistro ‘da 8 Mart’a özel düzenlenen kahvaltı için toplanan üyelerin sürprizi karşısında çok mutlu olan Arslan, “Bu güzel sürpriz için herkese teşekkür ederim. İnşallah hep birlikte nice güzel günler yaşarız” dedi.

Gönül Arslan-AGC 8 MArt Dünya kadın Emekçiler Günü kahvaltı -2
Gönül Arslan

AGC 8 MArt Dünya kadın Emekçiler Günü kahvaltı -3
Etkinlik kapsamında kadın üyelere karanfil dağıtıldı.

AGC 8 MArt Dünya kadın Emekçiler Günü kahvaltı -4

AGC 8 MArt Dünya kadın Emekçiler Günü kahvaltı -5

AGC 8 MArt Dünya kadın Emekçiler Günü kahvaltı -6

Önceki İçerikBakan Çavuşoğlu Alanya standında
Sonraki İçerikGünlerini Zencefil’de kutladılar