Ajda Pekkan “Anne olmak istiyorum”

Ajda Pekkan
Ajda Pekkan "Anne olmak istiyorum"

Türkiye’nin ‘Süperstar’ı Ajda Pekkan İngiltere’nin Daily Mail Gazetesi’nde yer aldı. İngiliz Basını, Pekkan’a genç görünümünden dolayı övgüler yağdırdı.

Ajda Pekkan "Anne olmak istiyorum"-2

Ajda Pekkan Kaç yaşında?

Ünlü gazete haberinde Süperstar için ‘Kaç yaşında?’ başlığını kullandı. Ayrıca gazetenin haberinde Pekkan’ın 71 yaşında olmasına rağmen çok daha genç görünmesinden dolayı insanları kendisine hayran bıraktığı ve çocuk sahibi olmak istediğine yer verildi.

“İsviçre’deki yaşlanma karşıtı SPA’ları düzenli olarak ziyaret ediyorum”

Ajda Pekkan "Anne olmak istiyorum"

Haberin içeriğinde yediklerine dikkat ettiğini ve sporunu aksatmadığını belirten Pekkan, “Ne yediğime her zaman dikkat ederim. Yemek şeçimi yapmıyorum. Kebap ve balık yemeyi çok seviyorum. İsviçre’deki yaşlanma karşıtı SPA’ları düzenli olarak ziyaret ediyorum. Yürüyüş yapıyorum ve bol su içiyorum. Susuz bir yaşam düşünemiyorum. Güne, tarçın-limon-bal karışımı eklenmiş bir bardak su içerek başlıyorum. Hiçbir zaman güzel bir kadın figürü olmak istemedim, fakat vücudumu korumaya hep önem verdim. Genlerin ve düzenli spor yapmanın formda kalmak için çok önemli olduğunu düşünüyorum” dedi. Pekkan’ın çocuk sahibi olmak istediğine vurgu yapan gazete, ünlü şarkıcının suni döllenme hakkında ABD’li ve Hintli doktorlara danıştığını belirtti.

Önceki İçerik“Felçli hastalarımızdaki kasılmaları ‘Botulinum Toksin A’ yani botoks yöntemiyle azaltıyoruz”
Sonraki İçerikZahide Yetiş’ten güzel haber