Akdağ için toplandılar

Alanya Akdağ Kayak İhtisas Spor Kulübü’nün 17 Mart Cumartesi günü düzenleyeceği ‘Alanya Akdağ Kayak Merkezi Tanıtım Etkinliğinin’ ayrıntılarını görüşmek üzere Sunprime C-Lounge Hotel’de bir toplantı gerçekleştirildi.

Alanya Akdağ Kayak İhtisas Spor Kulübü’nün 17 Mart Cumartesi günü düzenleyeceği ‘Alanya Akdağ Kayak Merkezi Tanıtım Etkinliğinin’ ayrıntılarını görüşmek üzere Sunprime C-Lounge Hotel’de bir toplantı gerçekleştirildi.

Akdağ için toplandılar-1
Kulüp Başkanı Handan Aydemir, ‘Alanya Akdağ Kayak Merkezi Tanıtım Etkinliği’ öncesi çeşitli kurumlardan temsilcilerle bir araya geldi.

Otelde düzenlenen toplantıya Alanya Akdağ Kayak İhtisas Spor Kulübü Başkanı Handan Aydemir, Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ) Rektörü Prof. Dr. Ahmet Pınarbaşı, Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Erdal Tamrak, Alanya Kent Konseyi Başkanı Nurhan Özcan, Alanya Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD) ile Alanya Turizm Tanıtma Vakfı (ALTAV) Yönetim Kurulu Üyesi Şükrü Cimrin, Alanya Orman İşletme Müdürü Yücel Sönmez ile çeşitli kurumlardan temsilciler ve kulüp yönetiminde bulunanlar katıldı. Toplantıya katılanların kendilerini tanıtmasının ardından bir açıklama yapan Kulüp Başkanı Aydemir, “Akdağ’da bir keşif yaptık. Keşfimizde Akdağ’a çıkarken bayağı endişelerimiz vardı. Çünkü Uludağ’da oteller kapanıyor. Erzurum’da bile kayak yapılamadığı söyleniyor. Zaten Davraz’ın alt kısımlarında artık kayak yapılamıyor. Bundan dolayı bayağı tedirgin olduk. Üyelerle gittik bir keşif yaptık. Neyse ki gördüğümüz manzara bizi çok rahatlattı. Ülke şu an kurak bir mevsim geçiriyor. Bundan Akdağ da etkilenmiş ama önceden 15 Mayıs gibi olan kar şu anda orada var. Şu andaki kar bile nisanın ortalarını görür. Bu nedenle etkinliğimizi yapabiliriz diyebilirim. Alanya Kaymakamlığı etkinliğimizi desteklediklerini ifade etti. Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e ziyarette bulunduk. Spor müdürlüğü Başkan Yücel’in desteğiyle sponsor oldu. Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) bu organizasyonun ikram kısmını üstlendi. ALTİD servis konusunda sponsor oldu. Yine ALTİD animasyon şovları ve tanıtım anlamında bize destek verecek. Alanya Fotoğraf Sanatçıları Kulübü (AFSAK) bize fotoğraf anlamında destek verdi.  Alanya basınına özelikle çok teşekkür ediyorum. Bu etkinlik anlamında bizi hiç yalnız bırakmadılar” dedi.  Toplantı daha sonra basına kapalı olarak devam etti.

Akdağ için toplandılar-2
Toplantıya katılanlar fikir alışverişinde bulundu.

Önceki İçerikBanana’da muhteşem düğün
Sonraki İçerik‘Tatil demek Alanya demek’