Akdağ’da ilk şenlik 3 Mart’ta

Alanya Akdağ Kayak İhtisas ve Spor Kulübü Kayak Eğitmeni Bülent Nevcanoğlu, Mart ayının başında Akdağ'da yapılacak olan şenlik ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Alanya Akdağ Kayak İhtisas ve Spor Kulübü Kayak Eğitmeni Bülent Nevcanoğlu, Mart ayının başında Akdağ’da yapılacak olan şenlik ile ilgili açıklamalarda bulundu.

İLK ŞENLİK 3 MART’TA
Alanya Gazeteciler Cemiyeti’nde açıklamada bulunan Nevcanoğlu, “3 Mart’ta gerçekleşecek olan şenlik ilk etapta tanıtım amaçlı olduğundan dolayı Akdağ’da kardan heykel, güreş, leğenle kayma, kızakla kayma gibi çeşitli etkinlikler gerçekleştirilecek. İnanıyorum ki Alanya’ya büyük bir ses getirecek” dedi.

AKDAĞ AKDENİZ’İN İNCİSİDİR
Akdağ’ın Alanya turizmi için önemine vurgu yapan Nevcanoğlu, “Alanya Akdağ, Akdeniz’in incisidir. Akdağ’da olmazsa olmaz olan mekanik ve sosyal tesislerin yapılması gerekiyor. Alanya’daki sporcularımızı başka merkezlere götürüp eğitim veriyoruz. Akdağ’ı faaliyete geçirdiğimiz zaman bir değil binlerce çocuğumuzu eğitime alıp onları sporcu yapmak için çaba sarf edeceğiz. Onları federasyonumuzun açmış olduğu yarışma takvimi içerisinde yarışlara götüreceğiz ve biz bu öğrencileri götürdükçe Alanya’yı tanıtmış olacağız.

Önceki İçerikÇağatay Ulusoy hayranlarından tepki topladı
Sonraki İçerikTurizmciler ‘Hayırlı olsun’ dedi