Alanya kayakla temsil edilecek

Alanya Akdağ Kayak İhtisas ve Spor Kulübü istişare toplantısını, Kulüp üyesi Burhan Sili’nin nazik ev sahipliğinde Konaklı’daki Titan Select Otel'de gerçekleştirdi.

Alanya Akdağ Kayak İhtisas ve Spor Kulübü istişare toplantısını, Kulüp üyesi Burhan Sili’nin nazik ev sahipliğinde Konaklı’daki Titan Select Otel’de gerçekleştirdi.

Mart ayında Akdağ’da yapılacak tanıtım etkinliğinin detayları konuşulan toplantı, Handan Aydemir başkanlığında yapıldı. Toplantıya üyelerden Enise Arzun Akbulut, Harun Akbulut, Burhan Sili, Alaaddin Uyaroğlu, Samir Yılmaz, Ali Turaç, Serkan Salvur, Zekai Avcı, Mehmet Çeli, Recep Dayantürk, Mehmet Sarı, Ahmet Sönmez, Salih Toktaş, Kürşat Bilgin, Gani Akbulut, Memnune Günay, Selman Topbaş ve Sevil Kurt katıldılar.

Geçen yıla kadar sadece dernek olarak faaliyetlerini sürdüren kulüp, bu yıl itibari ile resmi olarak kulüp statüsü kazanması ile birlikte Alanya’yı yurt içi ve yurt dışı birçok kayak yarışmalarına katılarak temsil etme kararı aldı.

Kulüp üyelerinden lisanslı kayakçı Fatih Kaygısız, Recep Dayantürk ve Ahmet Sönmez ilk seçilen yarışmacılar oldu. Uzun istişareler sonucunda üyeler kulüp bünyesinde yarışmalara hazırlamak üzere Alanya’da ikamet eden altı yaş üstü kayak severleri tespit etme kararı aldılar.

Kulüp Başkanı Handan Aydemir, yurt içinde ve dışında kayak yarışmalarında Alanya’yı temsil etmek üzere yetiştirilmek isteyelerin Damlataş’ta bulunan tenis kulübü işletmecisi Ahmet Sönmez ile iletişime geçebileceklerini sözlerine ekledi.

İlerleyen dönemde Kulüp antrenörü Bülent Nevcanoğlu ile Alanya için güzel sonuçlar oluşturacağına inanan kulüp; bu amaçlarına ulaşmak için sponsor arayışına girme kararı aldı.

Alanya kayak yarışmalarında temsil edilecek
Önceki İçerikDizi çekimleri Alanya’da yapılacak
Sonraki İçerikSess07 hizmete açıldı