Alanya Caz Günleri başlıyor

Ayhan Sicimoğlu
Ayhan Sicimoğlu

Kızılkule Meydanı’nda 21-22-23-24 Eylül tarihlerinde yapılacak olan Alanya Caz Günleri’ne çok az bir süre kaldı.

Ayhan Sicimoğlu
Ayhan Sicimoğlu

Ünlü sanatçıların sahne alacağı organizasyonu müzikseverler sabırsızlıkla bekliyor.

Big Al & The Jokers
Big Al & The Jokers

Alanya Belediyesi’nin 13 yıldır düzenli bir şekilde gerçekleştirdiği Caz Günleri’nde yine birbirinden ünlü sanatçılar sahneye çıkacak. Tarihi Kızılkule yanında gerçekleştirilecek Caz Günleri’nde renkli kişiliğiyle tanınan Ayhan Sicimoğlu’nun yanı sıra Şenay Lambaoğlu, Big Al & The Jokers, Jennah Bell, Selen Beytekin sahne alacak.

Selen Beytekin
Selen Beytekin

Şenay Lambaoğlu
Şenay Lambaoğlu

Jennah Bell
Jennah Bell

14. Alanya Caz Günleri’nin ilk konserinde Selen Beytekin sahne alacak. 21 Eylül’de saat 20.30’da başlayacak konserin ardından ikinci gün her biri kendi dalında tanınmış Letonyalı müzisyenlerden oluşan Big Al & The Jokers grubu müzikseverlerle buluşacak. Alanya Caz Günleri’nin üçüncü ve dördüncü konseri aynı gün yapılacak. Sahneye ilk olarak saat 20.30’da Jennah Bell çıkacak, ardından saat 22.00’de ise Türkiye’nin ünlü caz vokalisti Şenay Lambaoğlu konser verecek.

Alanya Caz Günleri’nin dördüncü akşamında on parmağında on marifeti ile tanınan Ayhan Sicimoğlu’nun konseri olacak. Ayhan Sicimoğlu, sahneyi Latin Al Stars grubuyla paylaşacak. Gezgin, radyocu, TV programcısı ve iş adamı kimlikleriyle de tanınan sanatçı Sicimoğlu, renkli kişiliği ve sohbetiyle de sevenlerine keyifli bir gece yaşatacak.

Caz başlıyor-5
Caz günleri bu manzaraya karşı yapılacak.

Caz başlıyor-6

Önceki İçerikÜnlü şovmen kovuldu
Sonraki İçerikÇobannet’te öncelik huzur