Harputlu’dan nazik ziyaret

Alanya Kaymakamı Mustafa Harputlu, beraberinde birim amirleri ile birlikte Alanya Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti. Harputlu’ya ziyareti sırasında Antalya İl Emniyet Müdür Yardımcısı Haşim Çakmaklı, Yazıişleri personeli Önder Bolatoğlu ve Emniyet Müdür Yardımcısı Hacı Duman eşlik etti.
Ziyaret anısına birlikte fotoğraf çektirildi.

Alanya Kaymakamı Mustafa Harputlu, beraberinde birim amirleri ile birlikte Alanya Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti. Harputlu’ya ziyareti sırasında Antalya İl Emniyet Müdür Yardımcısı Haşim Çakmaklı ve Emniyet Müdür Yardımcısı Hacı Duman eşlik etti.

Ziyaret saat 12.30 da gerçekleşti. Yönetim Kurulu toplantısının ardından AGC’de gazetecilerle buluşan Alanya Kaymakamı güncel konular ve medya üzerine sohbet etti. Ziyarete Alanya medyasından övgüyle söz eden Alanya Kaymakamı “Alanya menfaatleri adına, şehrimiz için çalışan bizler, Alanya’da gazeteciler ile her zaman uyum içerisinde, olumlu ve verimli iş birliği yapıyoruz. Alanya medyasının etkinliği büyük. Bu açıdan da gazetecileri emeklerinden dolayı kutluyorum” dedi. AGC Başkanı Gaye Coşkun, ziyaretinden dolayı Kaymakam Harputlu ve protokol mensuplarına teşekkür etti.

ALANYA GC’NİN KONUKLARI ANTALYA GC

Alanya Gazeteciler Cemiyeti’nin bugün yapılan toplantısında ayrıca 2018 yılı medya başarı ödüllerine katılım değerlendirildi. 1 Mayıs 2019 tarihine kadar devam edecek başvuruların alınmasından sonra jüri değerlendirmesi yapılacak. Öte yandan Alanya Gazeteciler Cemiyeti 20 Nisan Cumartesi günü ilçeye gelecek Antalya Gazeteciler Cemiyeti üyelerini misafir edecek. Antalya Gazeteciler Cemiyeti’nin düzenlediği, bölgemizdeki tarihi ve turistik yerlerin gezilmesine yönelik etkinlik kapsamında ilçeye gelecek AGC üyelerini Alanya Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu karşılayacak. Gezi programı dahilinde Antalya GC üyelerine Alanya GC yönetimi eşlik edecek.

Önceki İçerikALTİD’de Rusya hazırlığı konuşuldu
Sonraki İçerikBaşak’a renkli kutlama