Kuaför Mürüvvet defiledeydi

İstanbul'da düzenlenen eğitim programında eğitimci olarak bulunan Alanya'nın tanınmış kuaförlerinden Mürüvet Guzyaka, eğitimden ve defileden elde edilen gelirin bir kanser hastasının tedavisi için kullanılacağını söyledi.
Mürüvet Guzyaka modellerle poz verdi.
Kuaför Mürüvvet defiledeydi
Kuaför Mürüvvet defiledeydi

İstanbul’da düzenlenen eğitim programında eğitimci olarak bulunan Alanya’nın tanınmış kuaförlerinden Mürüvet Guzyaka, eğitimden ve defileden elde edilen gelirin bir kanser hastasının tedavisi için kullanılacağını söyledi. Türkiye’nin tanınmış kuaförlerinden Gökhan Kaya’nın organize ettiği ve 2 gün süren etkinlikte Mürüvet Guzyaka gelin saçı eğitimi, Gökhan Kaya saç topuzu eğitimi, Ali Akduru renklendirme eğitimi, Yasemin Erarslan türban bağlama eğitimi verdi. 150 kişinin katıldığı eğitim sonrasında defile de yapıldı. Çok sayıda davetlinin de katıldığı defilede açıklama yapan Guzyaka, bu organizasyonun ileride tekrarlanacağını belirterek, Alanya’dan bu organizasyona maddi destek veren kuaför meslektaşlarına teşekkür etti.

Kuaför Mürüvvet defiledeydi
İstanbul’da düzenlenen eğitim programında eğitimci olarak bulunan Alanya’nın tanınmış kuaförlerinden Mürüvet Guzyaka, eğitimden ve defileden elde edilen gelirin bir kanser hastasının tedavisi için kullanılacağını söyledi.
Önceki İçerikBüşra’ya renkli sürpriz
Sonraki İçerikBaşsavcının minik ziyaretçileri