Köylü Ticaret hizmete girdi

Alanya'da 20 yıllık tecrübesinin ardından Ali Köylü kendisine ait olan Köylü Ticaret'i hizmete açtı. Köylü Ticaret'te inşaat, boya ve hırdavat ürünleri satışa sunuluyor.
Köylü Ticaret hizmete girdi
Köylü Ticaret hizmete girdi

Alanya’da 20 yıllık tecrübesinin ardından Ali Köylü kendisine ait olan Köylü Ticaret’i hizmete açtı. Köylü Ticaret’te inşaat, boya ve hırdavat ürünleri satışa sunuluyor.

Köylü Ticaret hizmete girdi

Kestel Mahallesi, İsa Küçülmez Caddesi’nde bulunan Köylü Ticaret’in açılışına, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Alanya Belediye Başkan Yardımcısı Nazmi Yüksel, Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı Mehmet Şahin, Club Doğanay Hotel sahibi Selçuk Doğan ile çok sayıda davetli katıldı. Çeşitli ikramların sunulmasıyla başlayan açılış programında Ali Köylü misafirleri ile yakından ilgilendi. Toplu dua yapılmasının ardından Adem Murat Yücel, Nazmi Yüksel, Selçuk Doğan ile İbrahim Köse tarafından açılış kurdelesi kesilen Köylü Ticaret hizmete girdi. Açılışa katılanlar daha sonra iş yerini gezerek ürünler hakkında bilgiler aldı. Ali Köylü, açılışa katılan bütün dostlarına yakın ilgi ve alakaları için teşekkür etti.

Önceki İçerikArar’dan çifte eğitim
Sonraki İçerikAlaaddin Keykubat’tan eğitim şenliği