Alanya’da bayram eğlencesi

Alanya'da-bayram-eğlencesi

Alanya 9 günlük Kurban Bayramı’nı tatil fırsatına çeviren yerli turistlerin akınına uğradı. Barlar sokağı ve eğlence mekanları yoğun ilgi gördü.

Alanya'da-bayram-eğlencesi

Kurban Bayramı tatilinin hafta sonu ile birleşmesi sonucu 9 günlük tatilin yaşanması yerli ve yabancı turistlerin Alanya’ya akın etmesine neden oldu. Yaz sezonu boyunca hızını kesmeden devam eden Alanya geceleri Kurban Bayramı boyunca sabahlara kadar devam etti. Özellikle Alanya barlar bölgesi tatillerini eğlence ile taçlandırmak isteyenlerin akınına uğradı.

tuğçe-Eren-Kamber-(1)

AŞKLARINI EĞLENCE İLE TAÇLANDIRDILAR

Alanya’nın sevilen simaları arasında yer alan Eren Kamber ve Tuğçe Kılınçay Kamber, Kurban Bayramının son günü objektiflerimize takıldı. Aşklarını her daim yaşayan çift çıktıkları eğlence turunda çalınan parçalara eşlik ederek keyifli bir gece geçirdi.
Ebru-Karaduman-(1)

TELEFON ELİNDEN DÜŞMEDİ

Turizmci Ebru Karaduman’da bayram tatilini Alanya içerisinde geçirenler arasındaydı. Bayram iznini tatil fırsatına çeviren Karaduman, çıktığı eğlence turunda objektifimize takılan isimler arasındaydı. Türkçe Pop gecesinde eğlenen güzel şarkılara eşlik etmek yerine tüm geceyi telefonuyla ilgilenerek geçirdi.

Kürşat-Arıkan-(2)

KONUKLARINI EĞLENCEDE AĞIRLADI

Alanya’nın tanınmış simaları arasında yer alan Black Angel Tattoo’nun sahibi Kürşat Arıkan, Bayram süresince gündüz iş yerinde görev yaparken, akşamlarında ise kendisini ziyarete gelen konuklarını ağırladı. Hem iş hem eğlenceyi aynı anda yaşayan Kürşat Arıkan objektifimize Sky Lounge’da takıldı.

Umut-Doğa-Cülcüloğlu

EĞLENCE TURUNA ÇIKTILAR

Renkli kişiliği ile tanınan Umut Güney Cülcüloğlu ve eşi Doğa Cülcüloğlu, bayram süresince eğlence hayatının keyfini çıkardı. Sempatik ikili, Alanya gece hayatının önde gelen mekanlarının keyfini çıkarttılar.

Emre Özkan

CANLI MÜZİĞİ TERCİH ETTİLER

Alanya’nın başarılı işletmecilerinden Emre Özkan, konuklarını ağırladı. Alanya gecelerinde keyifli anlar yaşayan Emre Özkan ve konukları Harem Bar’da objektifimize poz verdi. Gece boyunca seslendirilen parçalara eşlik eden ekip ilerleyen saatlere kadar mekanda kaldı.

Alanya-gece

SOKAKLAR TIKLIM TIKLIM

Alanya gece hayatı bayram tatilinin dokuz gün olması dolayısı ile yerli ve yabancı turist akınına uğradı. Gündüz deniz kum ve güneşin keyfini çıkartan tatilciler, havanın kararması ile kendilerini Alanya gece hayatına bıraktı. Özellikle barlar sokağında yaşanan yoğunluk, işletmelerin tamamen doluluğa ulaşmasına neden oldu.

Önceki İçerikCem Adrian’a Didem Soydan’dan jet yanıt
Sonraki İçerikKemal Alıç ve Emir Yeşil En Vie Beach’te sahne aldılar