Alanyalı Off-Roadcular Muğla’dan kupayla döndü

Muğla'nın Fethiye ilçesinde gerçekleşen 1.Off Road Şenliği'ne katılan Alanya Off-Road Kulübü kupa koleksiyonuna yenilerini ekledi.
Muğla'nın Fethiye ilçesinde gerçekleşen 1.Off Road Şenliği'ne katılan Alanya Off-Road Kulübü kupa koleksiyonuna yenilerini ekledi.

Muğla’nın Fethiye ilçesinde gerçekleşen 1.Off Road Şenliği’ne katılan Alanya Off-Road Kulübü kupa koleksiyonuna yenilerini ekledi.

Alanyalı Off-Roadcular yine kupayla döndüler

Fethiye Off-Road Klübü tarafından gerçekleştirilen yarışa, Muğla’nın yanı sıra Denizli, Antalya, Konya, Marmaris ve Alanya’dan toplam 100 araç katıldı. 4 Kategoride gerçekleşen Off-Road yarışında pilotlar, çamur, çukur, rampa ve virajlarda dereceye girebilmek için kıyasıya mücadele etti.

Alanyalı Off-Roadcular yine kupayla döndüler-2

Fethiye Off-Road Klübü Kurucu Başkanı Yılmaz Kılçar anısına düzenlenen yarışta birbirinden renkli görüntüler kaydedilirken yarışa 5 araç ve 10 sporcu ile katılan Alanya Off-Road Klübü yarışçıları performanslarıyla tüm dikkatlerini üzerlerine çekti. Alanyalı sporcuları, 20’ye yakın kulüp üyesi de yarışlarda yalnız bırakmadı.

Alanyalı Off-Roadcular yine kupayla döndüler-3

Alanya Off-Road Kulüp Başkanı Hatip Mehmet Yılmaz ve Adil Müftüoğlu ikilisi yarışın S4 klasmanında birinci olurken genel klasmanda da en kısa sürede pisti tamamlayarak 2’şer kupa ve madalyalarıyla zirveye oturdular. Okan Tattır ve Rafet Koçak ikilisi ise S3 klasmanını aracın tekerleklerini havaya kaldırarak tamamladı. İzleyicilerin büyük beğenisini topladı. Başarılı ikili S3 klasmanında ikinci olarak aldıkları kupa ve madalyalarla Alanya Off-Road Klübü’ne 501 ‘nci kupayı kazandırdılar.

Alanyalı Off-Roadcular yine kupayla döndüler-4

Alanyalı Off-Roadcular yine kupayla döndüler-5

Alanyalı Off-Roadcular yine kupayla döndüler-6

Önceki İçerikİkizler Malezya’da şampiyon oldu
Sonraki İçerikALKÜ öğrencileri Atatürk’ün anısına 300 fidan dikti