Alanyalı öğrenciler bu kahvaltıda buluştu    

Denizli'de üniversitede öğrenim gören yaklaşık 30 kadar Alanyalı öğrenci, İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir tarafından Denizli Polisevi’nde kahvaltıda ağırlandı.
Denizli'de üniversitede öğrenim gören yaklaşık 30 kadar Alanyalı öğrenci, İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir tarafından Denizli Polisevi’nde kahvaltıda ağırlandı.

Denizli’de üniversitede öğrenim gören yaklaşık 30 kadar Alanyalı öğrenci, İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir tarafından Denizli Polisevi’nde kahvaltıda ağırlandı.

Alanyalı öğrenciler bu kahvaltıda buluştu-1
Denizli İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, kahvaltıda öğrencilerin ‘Kadınlar Günü’nü de kutladı.

Daha önce görev yaptığı Ankara, Konya ve diğer yerlerde Alanyalılara sahip çıkması ve onları bir araya getirmesiyle gönüllerde yer edinen ve Alanya’nın gururu olan Denizli İl Emniyet Müdürü Demir, bir kez daha Alanyalıları bir araya getirdi. Müdür Demir gurbette Alanyalıların yanında olduğunu bir kez daha gösterdi. Pamukkale Üniversitesi’nin farklı bölümlerinde okuyan gençleri bir araya getiren Demir, Alanyalı gençlerle dertleşip onların sorunlarını dinledi. Demir,  gençlerin her zaman yanlarında olduğunu ve olmaya da devam edeceğini belirtti. Gençlerle koyu bir Alanya sohbeti yapan Demir, bayan öğrencilerin ‘Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayarak onlara karanfil ve çeşitli hediyeler verdi. Diğer öğrencilere de hediyeler vermeyi ihmal etmeyen Demir, onların mutlu olmasından duyduğu memnuniyeti ifade etti. Gençler de,  Demir’e kahvaltıdan ve ev sahipliğinden dolayı teşekkür ederek  kendilerine gurbette sahip çıktığı için çok mutlu olduklarını paylaştı.

Alanyalı öğrenciler bu kahvaltıda buluştu-2
Demir, Alanyalı öğrencileri kahvaltıda ağırladı. Kahvaltıda koyu bir Alanya sohbeti edildi.

Alanyalı öğrenciler bu kahvaltıda buluştu-3
Kahvaltının ardından hatıra fotoğrafı çektirildi.

Önceki İçerikDünya kadınları Alanya’daki sergide buluştu
Sonraki İçerikBizimkiler’in Cafer’ini kaybettik