Alanya’nın yeni markası ‘EMMY’

Alanya'nın yeni markası 'EMMY'
Alanya'nın yeni markası 'EMMY'

Ayakkabıcılık sektöründe yılların verdiği tecrübe ile başarılı işler yapan Nesrin Kiriş Kesici, şimdi de “EMMY” markası ile hizmet vermeye devam ediyor.

Nesrin Kiriş Kesici
Nesrin Kiriş Kesici

Ayakkabıcılık sektörünün erkek egemen bir sektör olduğunu belirten Nesrin Kiriş Kesici, herkes gibi kendisinin de ufak bir hikayesi olduğunu belirterek, “Yıllardan beri ayakkabı sektörünün içindeyim. Ayakkabı sektöründe erkek hakimiyeti sizin de bildiğiniz gibi oldukça fazla. Ancak son yıllarda ‘Selish’, ‘Pelininayakkabıları’ gibi markaların yaratıcısı kadın girişimcilerden de ilham alarak ve eşimin bu sektördeki 30 yıllık tecrübesine de güvenerek cesaretlendim ve böyle bir adım attım” dedi.

“Hikayeme ‘EMMY’ ismini koyduk”

Alanya'nın yeni markası 'EMMY'

KOSGEB destekli girişimcilik kursları ile işe başladığını belirten Nesrin Kiriş Kesici, “Girişimcilik kurslarından sonra başarılı olabilmek adına kendi ekibimizi kurduk. Aile dostumuz ve finans ortağımız Fuat Demir ile beraber işe başladık. İşte tam bu noktada koleksiyon hazırlarken, biz kadınların dünyayı daha farklı algıladığını fark ettim. Artık ben de “Ayakkabıcı” idim. İşte biz de anlattığım bu küçük hikayeye ‘EMMY’ ismini koyduk” dedi. Ayrıca Kesici; genç, dinamik ve eğlenceli bir marka olduklarını ve çoğu markanın cesaret bile edemediği tasarımları hayata geçirdiklerini belirtti.

Alanya'nın yeni markası 'EMMY'-2

Türkiye genelinde bir marka olmak için var gücü ile çalışan EMMY ekibi, fiyatları dip seviyede tutarak kaliteyi kısa yoldan tüketiciye ulaştırmayı hedefliyor. Öncelikli hedeflerinin müşteri memnuniyeti olduğunu söyleyen Nesrin Kiriş Kesici, “Her zaman beklentilerin çok daha üzerinde ayakkabılar tasarlayarak modaya yön veren, farklı konsepti ile vizyonunu her zaman geniş tutan bir marka olmak istiyoruz. Öncelikli hedefimizi müşteri memnuniyeti olarak belirleyip müşterilerimize benzersiz bir alışveriş deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz” dedi.

Alanya'nın yeni markası 'EMMY'-3

Alanya'nın yeni markası 'EMMY'-4