‘Alanyaspor’um Okulumda Projesi’nde 12’nci buluşma

Aytemiz Alanyasporlu futbolcular, 'Alanyaspor'um Okulumda Projesi' kapsamında Şehit İlyas Güzel İlkokulu ve Güllü Özbağı Ortaokulu öğrencileriyle bir araya geldi.
Aytemiz Alanyasporlu futbolcular, 'Alanyaspor'um Okulumda Projesi' kapsamında Şehit İlyas Güzel İlkokulu ve Güllü Özbağı Ortaokulu öğrencileriyle bir araya geldi.

Aytemiz Alanyasporlu futbolcular, ‘Alanyaspor’um Okulumda Projesi’ kapsamında Şehit İlyas Güzel İlkokulu ve Güllü Özbağı Ortaokulu öğrencileriyle bir araya geldi.

‘Alanyaspor'um Okulumda Projesi'nde 12'nci buluşma-1
Aytemiz Alanyasporlu futbolcular Elikesik Mahallesi’ndeki öğrenim gören öğrencilerle bir araya geldi.

Aytemiz Alanyaspor Kulübü’nün geçtiğimiz yıl başlattığı ‘Alanyaspor’um Okulumda Projesi’ davam ediyor. Projenin 12’nci durağı Elikesik Mahallesi’ndeki Şehit İlyas Güzel İlkokulu ve Güllü Özbağı Ortaokulu oldu. Aytemiz Alanyasporlu futbolcular Emre Akbaba, Efecan Karaca, Taha Yalçıner, Dyanfres Douglas, Lucas Villafanez ve Welinton Souza Silva proje kapsamında düzenlenen etkinlikte öğrencilerle bir araya geldiler. Etkinliğe Alanya İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Er, Aytemiz Alanyaspor Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Başkan Yardımcısı Ali Baki Boz, Nurettin Uludağ, Genel Koordinatör Mevlüthan Çavuşoğlu, Teknik Direktör Mesut Bakkal ve Proje Yardımcısı Yusuf Yılmaz da katıldılar.

‘Alanyaspor'um Okulumda Projesi'nde 12'nci buluşma-2
Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu, okul müdürü Abdullah Kaya’ya Aytemiz Alanyaspor forması hediye etti.

“Süper Lig’de kalıcı olmayı hedefliyoruz”

Güllü Özbağı Ortaokulu Müdürü Abdullah Kaya’nın konuşmasının ardından proje yardımcısı Barbaros Azakoğlu Ortaokulu Müdürü Yusuf Yılmaz, projenin amacını anlatan konuşma yaptı. Daha sonra kürsüye çıkan İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Er de projenin önemine değindi. Aytemiz Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu ise, Süper Lig’de kalıcı olmayı hedeflediklerini kaydetti. Konuşmaların ardından okul müdürü Abdullah Kaya, kulüp başkanı Hasan Çavuşoğlu’na çiçek verdi. Kulüp Başkanı Çavuşoğlu ise okul müdürü Kaya’ya Alanyaspor forması hediye etti. Daha sonra öğrenciler de Turuncu-Yeşilli futbolculara birer çiçek verdi. Program sonunda futbolcular öğrencilere imza dağıtarak fotoğraf çektirdi.

‘Alanyaspor'um Okulumda Projesi'nde 12'nci buluşma-3
Okul öğrencileri, Aytemiz Alanyasporlu futbolculara çiçek verdi.

‘Alanyaspor'um Okulumda Projesi'nde 12'nci buluşma-4
Futbolcular öğrencilerin imza isteklerini geri çevirmedi.

‘Alanyaspor'um Okulumda Projesi'nde 12'nci buluşma-5
Oyuncular ile bol bol fotoğraf çektirdiler.

‘Alanyaspor'um Okulumda Projesi'nde 12'nci buluşma-6
Bazı öğrenciler futbolcularla özçekim yaptı.

Önceki İçerikRusların Tarkan’ı Alanya standında
Sonraki İçerik“Eski sevgililerim ve aileleriyle görüşürüm”