Aleyna sahnede coşkuyla haykırdı

aleyna-sahnede coştu

Cumhuriyetin ilanının 95’inci yıl dönümünde İstanbul’da konser veren Aleyna Tilki, “Ne mutlu Türküm diyene, bu ülkeyi o kadar çok seviyorum ki kelimelerle anlatamam.” diye haykırarak ülkesine olan hayranlığını gösterdi.

aleyna-sahnede coştu

Cumhuriyetin ilanının 95’inci yıl dönümünde Büyükçekmeceliler Aleyna Tilki şarkılarıyla 29 Ekim coşkusunu yaşadı. Konserde konuşan genç şarkıcı, “Ne mutlu Türküm diyene, bu ülkeyi o kadar çok seviyorum ki kelimelerle anlatamam. Şarkılara bile zor dökerim” dedi.

SAHNEDE 29 EKİM COŞKUSU YAŞATTI

Kendisini dinlemeye gelenler için sevilen şarkılarını seslendiren Tilki’ye vatandaşlar hep bir ağızdan eşlik etti. Genç şarkıcı, dansları ve enerjisiyle hayran bırakırken Büyükçekmecelilere 29 Ekim coşkusunu doyasıya yaşattı.

aleyna-sahnede coştu

“NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE”

Cumhuriyet Bayramı’nda dinleyicilerle buluşmanın mutluluğunu yaşadığını dile getiren Aleyna Tilki, “Bugün çok önemli bir gün biliyorsunuz bugünün coşkusunu her birinizin enerjisinden teker teker hissettim. Acayip mutlu oldum, bayramınız kutlu olsun. Ne mutlu Türküm diyene, bu ülkeyi o kadar çok seviyorum ki kelimelerle anlatamam. Şarkılara bile zor dökerim” dedi.

Önceki İçerikCumhuriyet’in 95. yılını Kıraç’la kutlandı
Sonraki İçerikAlanya Belediye Tiyatrosu Kıbrıs yolcusu