Aleyna Tilki’nin ikizi çıktı

Aleyna Tilki'ye çok benzeyen bir kız ortaya çıktı. Bir sosyal medya kullanıcısı geride bıraktığımız gün kendisini Aleyna Tilki'ye benzeten bir kızı kırmayarak onunla fotoğraf çektirdiğini söyleyerek bu anları Instagram hesabından paylaştı. İkilinin birbirine olan benzerliği ise herkesi şaşırttı.
Aleyna Tilki

Aleyna Tilki’ye çok benzeyen bir kız ortaya çıktı. Bir sosyal medya kullanıcısı geride bıraktığımız gün kendisini Aleyna Tilki’ye benzeten bir kızı kırmayarak onunla fotoğraf çektirdiğini söyleyerek bu anları Instagram hesabından paylaştı. İkilinin birbirine olan benzerliği ise herkesi şaşırttı.

Bir sosyal medya kullanıcısı, kendisini Aleyna Tilki zanneden kişiyle fotoğraf çektirerek hesabında paylaştı.Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda kendisini Aleyna zanneden kızla çekilmiş fotoğrafını, “Az önce

bir kız benimle fotoğraf çekildi, Aleyna Tilki olduğumu düşünerek… Ben de Aleyna pozu verdim daha inandırıcı olsun diye” notuyla paylaştı.

Aleyna Tilki

Paylaşılan bu kare ve yapılan yorum kısa sürede binlerce beğeni ve yorum alırken benzerliğin ne kadar fazla olduğuna dair çok sayıda paylaşım yapıldı.

Aleyna Tilki’nin kendisine kız kardeşinden bile çok benzeyen genç kız hakkında ne diyeceği ise merak konusu oldu.

Önceki İçerikHadise taciz mesajlarının ardından savcılığa başvurdu
Sonraki İçerikDilan Çiçek Deniz’den Larin açıklaması