Aleyna Tilki: Star olmak istemiyorum

Aleyna Tilki

Küçük yaşta şöhret basamaklarını hızla tırmanan ve Türkiye’nin en başarılı isimleri arasına adını yazdıran Aleyna Tilki, gözünü yükseklere dikti.

Aleyna Tilki, sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımla gelecek hedeflerini daha da ileriye taşıdığını gösterdi. Tilki, “Star olmak istemiyorum, efsane olmak istiyorum” notuyla hedef büyüttüğünü gösterdi.

aleyna-tilki-

HER PAYLAŞIMI OLAY OLUYOR
Henüz reşit olmadan içkili mekanlarda sahneye çıktığı için Türkiye gündemine oturan ve sonrasında da gerek yaptığı açıklamalarla ve gerekse özel hayatındaki hareketleriyle kendisine olan ilgiyi sürekli olarak canlı tutan Aleyna Tilki geride bıraktığımız gün sosyal medya hesabından ilginç bir paylaşımda bulundu.

Küçük yaşta şöhret basamaklarını hızla tırmanan ve Türkiye'nin en başarılı isimleri arasına adını yazdıran Aleyna Tilki, gözünü yükseklere dikti.

“STAR OLMAK İSTEMİYORUM, EFSANE OLMAK İSTİYORUM”
Bir fotoğraf çekimine ait kareleri hesabından takipçilerine ulaştıran Tilki bu fotoğrafın yanına düştüğü; “Star olmak istemiyorum, efsane olmak istiyorum” notuyla hedef büyüttüğünü gösterdi. Tilki aynı zamanda bu paylaşımıyla rakiplerine meydan okumayı da ihmal etmedi.

Önceki İçerikAytaç Arman hayatını kaybetti
Sonraki İçerikHande Ataizi’den sert cevap