Ali Atay kına gecesine baskın yaptı

6 Şubat'ta sevgilisi Ali Atay'la nikah masasına oturacak olan Hazal Kaya, kına gecesi yaptı. Ünlü yönetmen Altay, nişanlısı Hazal Kaya'nın kına gecesine baskın yaptı.

6 Şubat’ta sevgilisi Ali Atay’la nikah masasına oturacak olan Hazal Kaya, kına gecesi yaptı. Ünlü yönetmen Atay, nişanlısı Hazal Kaya’nın kına gecesine baskın yaptı.

Ali Altay kına gecesine baskın yaptı

2018’in son haftasında aile arasında nişanlanarak evlilik yolunda ilk adımlarını atan Hazal Kaya ve Ali Atay, dünya evine girmek için gün sayıyor.

Ali Altay Hazal Kaya
Ali Atay Hazal Kaya

5 yıllık ilişkilerini nikah masasına taşımaya hazırlanan Hazal Kaya ve yönetmen sevgilisi Ali Atay, kısa süre önce aile arasında düzenlenen bir törenle nişanlanmıştı. 6 Şubat’ta nikah masasına oturacak olan çift dün akşam kına gecesi yaptı.

Ali Altay kına gecesine baskın yaptı

ALİ ATAY KINA GECESİNE BASKIN YAPTI
Hazal Kaya’nın yakın arkadaşlarının katıldığı geceye nişanlısı Ali Atay da baskın yaptı. Karşılıklı göbek atan çiftin görüntüleri sosyal medyada paylaşıldı.

Ali Altay kına gecesine baskın yaptı

KINA GECESİNE ÜNLÜ İSİMLER KATILDI
Eğlenceli anların yaşandığı gecede birçok ünlü isim vardı. Hazal Kaya, geceye Tuvanam imzalı bir kıyafetle başladı. Kına gecesine, başta Songül Öden olmak üzere, Nur Fettahoğlu ve Yıldız Çağrı Atiksoy gibi ünlü isimler de katıldı.

Ali Altay kına gecesine baskın yaptı
Önceki İçerikBaltık’ta Alanya tanıtıldı
Sonraki İçerikEmitt 2019’da Alanya ilgisi