ALSİAD yeni yönetiminden protokol ziyaretleri

Emrah Cezirioğlu

ALSİAD 13. Dönem Yönetim Kurulu, protokol ziyaretleri kapsamında ilk olarak Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı, aynı zamanda ALSİAD üyesi olan Eray Erdem’i ve Alanya Kaymakamı Fatih Ürkmezer’i ziyaret etti.

Alanya’da yapılan projeler hakkında görüşülen toplantıda, Alanya’nın daha ileri götürülebilmesi açısından neler yapılabileceği tartışıldı. ALTSO ve ALSİAD ilişkilerinin en üst seviyeye çıkarılması planlanan ve ortak projelere imza atılması için karar verilen toplantı sonunda Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Emrah Cezirioğlu ve ALSİAD Yönetim Kurulu Üyeleri, Eray Erdem’e başarılarının devamını diledi.

KAYMAKAM’A ŞEREF ÜYESİ BELGESİ VERİLDİ

Protokol ziyaretleri kapsamında ziyaret edilen ikinci isim ise Alanya Kaymakamı Fatih Ürkmezer oldu. Toplantıda Alanya’nın geçim kaynakları olan; turizm, inşaat ve tarım sektörlerinden bahsedildi, Alanya’nın genel durumu hakkında bilgi alış verişinde bulunuldu. ALSİAD Yönetimi toplantı sonunda Kaymakam Ürkmezer’e teşekkür ederek, kendisine ALSİAD Şeref Üyesi belgesini takdim etti ve başarılarının devamını diledi.

Önceki İçerikBalsu ve Barış “Evet” dediler
Sonraki İçerikYÜCEL, ESNAF SOFRASINA KONUK OLDU