Altay’a Ankara’dan önemli görev

Uzun yıllar önemli sivil toplum kuruluşlarında aktif görev yapan Ceyhun Altay’a Ankara’dan önemli görev verildi.

Hürriyetçi Sendikalar Konfederasyonuna bağlı Hürriyetçi Yerel Yönetim Hizmetleri Kolu Kamu Çalışanları Sendikası (Hürriyetçi Yerel-Sen) olağanüstü genel kurulunu Ankara / Gölbaşı’nda yaptı.

Genel Kurul sonrasında üyelerin oylarını alan Ceyhun Altay, sendikanın Genel Başkan Yardımcılığına seçildi.

Uzun yıllar sivil toplum kuruluşlarında aktif görev aldığını belirten Altay, “ Sendikamızın genel kurulunu sorunsuz bir şekilde, yüksek katılımla bitirdik. Türkiye’nin dört bir tarafından gelen üyelerimizi iki gün boyunca otelde misafir ettik. Üyelerimizle, misafirlerimizle dertleştik, hasret giderdik. Uzun yıllardan beri aktif şekilde sendikaların içindeydim. Bir müddet dinlemek adına kendimi inzivaya çekmiştim fakat uzun yıllardan beri tanıdığım, sevdiğim Sendikamızın Genel Başkanı Halil Aydoğdu bey ve Yönetim Kurulu arkadaşların sana ihtiyacımız var demesiyle kıramadım. Genel kurul sonrası üyelerimizin teveccühü ile şahsıma Genel Başkan Yardımcılığı görevi tevdi edildi. Bu sendika üyelerimizin Sendikası olduğu için verilen her görev başım gözüm üstüne. Katılım sağlayan konfederasyonumuzun Genel Başkanlarına, üyelerimize, misafirlerimize, Çankaya İlçe Seçim Kurulu memurlarımıza, emniyet mensuplarına ve basınımızın güzide temsilcilerine teşekkür ediyorum” dedi.

Saat 17:00’de sandıkların kapanması sonrası Çankaya İlçe Seçim Kurulu personellerin oy pusulalarının sayılması sonucu resmi olarak Ceyhun Altay, Hürriyetçi Yerel-Sen Genel Başkan Yardımcısı olduğu ilan edildi.

Önceki İçerikKızılkule’ de klasik müzik esintileri
Sonraki İçerikKaymakam TCG 1. İnönü Deniz Altı gemisini ziyaret