Amerikan şarkıcı Kylin Milan, Sunstar Gayrimenkul’u ziyaret etti

Amerikalı genç şarkıcı ve fenomen Kylin Milan, dünyaca ünlü gayrimenkul firması Realty World’ün Alanya temsilci Sunstar Gayrimenkul’ün Broker’i Cengiz Yelken’i ziyaret etti.


Gerçekleştirilen ziyaretten dolayı duydukları memnuniyeti dile getiren Realty World Alanya temsilci, Sunstar Gayrimenkul Broker’i Cengiz Yelken; “Biz dünyaca ünlü bir gayrimenkul firmasıyız, müşterilerimizin bir çoğu da dünyaca ünlü kişiler arasından oluyor. Bugün burada yine bir dünya starını ağırlamaktan mutluluk duyduk. Kylin Milan Alanya’yı çok sevdiğini ve burada ev almak isteğini söyledi. Biz de kendisine en yakışan evi ayarlayıp teslim edeceğiz. Kylin Milan’a konut tercihinde dünya markası olan bizleri ve firmamız Sunstar gayrimenkul’u tercih ettikleri için teşekkür ederiz” diye konuştu.
1973 yılında ABD’de kurulan ve marka bilinirliği için yaptığı 1.5 milyar dolarlık yatırım ve yılda %30 büyüme ile Amerika’nın en hızlı yükselen gayrimenkul firması olan, Realty World’ün Alanya temsilcisi olan Sunstar Gayrimenkul’u ziyaret eden Kylin Milan, gerçekleştirilen ziyarette firma Broker’i Cengiz Yelken’den evler hakkında bilgiler alırken, bir dünya markası olan REALTY WORLD’ten ev almak için sabırsızlandığını ve bir an önce yeni evine kavuşmak İsteğini dile getirdi. Firma yetkilisi Cengiz Yelken’in kendileriyle yakından ilgilendiği için teşekkürlerini ileten Milan, Realty World güvencesiyle ev almaktan dolayı yaşadığı mutluluğu dile getirdi.

Önceki İçerikGururumuzsun Azra!
Sonraki İçerikMeryem ve Nurkan evlendi