Anex Almanya’da büyüyecek

Anex Almanya’da büyüyecek
Anex Almanya’da büyüyecek

Almanya’daki Türk tur operatörü boşluğunu AnexTour dolduracak.

Anex Almanya'da büyüyecek -2

Almanya’da 3 adet charter uçağı ile faaliyet gösteren Türk Tur Operatörü AnexTour 2018 sezonuna yönelik çalışmalarına devam ediyor. Almanya’nın önde gelen 150’ye yakın seyahat acente temsilcisini Belek’teki Selectum Luxury Resort Hotel’de ağırlayan AnexTour, yaz sezonu için ümit verdi. Otellerin kendini tanıttığı çalıştayda Türkiyeturizmi hakkında katılımcılara bilgi verildi. AnexTour Avrupa Direktörü Uğur Ekener, organizasyonun Antalya ve Türkiye turizmi tanıtımına büyük katkı sağlayacağını söyledi.

İyi sezonun müjdesi geldi

AnexTour Kontrat Müdürü Hüseyin Cihanoğlu, 100 bin Alman turistten fazlasını 2018 sezonunda Türkiye’ye getirmeyi planladıklarını belirterek, Almanya pazarı faaliyetlerinde 2’nci sezon olmasına rağmen ulaştıkları seviyenin büyük bir başarı olduğunu belirtti. AnexTour Ürün Müdürü Şebnem İşcen ise çalıştaya gelen seyahat acente temsilcileriyle birebir ilgilendiklerini belirterek organizasyona olan ilginin iyi bir sezonun da habercisi olduğunu belirtti.

Misafir kaybını Anex kapatacak

AnexTour,Bağımsız Devletler Topluluğu (BDT) pazarlarında Türkiye’ye en çok turist getiren operatör olarak halen birinciliğini korumakla birlikte Türkiye haricinde de dünyanın birçok destinasyonunda faaliyet gösteriyor. 2017 yılında Almanya pazarına da giren AnexTour kendine ait charter uçakları ile bu pazarda hızlı bir büyüme hedefliyor. Almanya’da Türk tur operatörünün kalmamış olması sonucu yaşanan boşluğu ve misafir kaybını AnexTour’un kısa zamanda doldurması bekleniyor.

Anex Almanya'da büyüyecek

Önceki İçerikAlanya Kapalı Pazar Yeri açıldı
Sonraki İçerikKüçük ressamdan muhteşem sergi