Aras Bulut İynemli: ” Hem amca, hem dayıyım”

Aras Bulut İynemli

“İçerde” dizisinin sevilen yüzü ünlü oyuncu Aras Bulut İynemli, yaptığı açıklamada aile bağlarının çok güçlü olduğunu söyledi.

Aras Bulut İynemli

Ekranlara “Öyle Bir Geçer Zaman ki” dizisi ile giren ve şimdilerde “İçerde” dizisi ile milyonların gönlünü kazanan Aras Bulut İynemli, verdiği röportajda samimi açıklamalarda bulundu. İynemli, ” Benim için ailemdekiler çok değerli ve önemliler. Bir ablam ve bir abim var. Ablam şarkıcıydı. 5-6 senedir işini yapmıyor. Yeğenim oldu, onunla ilgileniyor. Abim de oyuncu. Bir çocuğu var. Yani hem dayı, hem de amcayım” dedi.

Aras Bulut İynemli

Uçak Mühendisliği’nde okurken oyunculuğa adım atan İynemli, ” Annem’Okulunu bitireceksen başla’ dedi. İki-üç sene öyle gitti. Sonra ‘Bitecek ama değil mi’ dedi.’Evet anne’ dedim. Şu anda okulu bırakmış değilim. Anneme okulun bir düzen istediğini ve oyunculuğun da düzensiz bir iş olduğunu anlattım.  Ben iki işi aynı anda yapabilen bir adamım. Okurken garsonluk yaptım, özel ders verdim. Ama programlanmak benim için çok önemli. İş düzensiz olunca programlanamıyorsun. Her şey altüst oluyor” dedi.

Önceki İçerikCem Yılmaz’dan Fi’ye tam destek
Sonraki İçerikInstagram’da Öne Çıkanlar (452.Hafta)