Aşk mesajları ortaya çıktı

Ceren Hindistan’la aşk yaşadığı söylentileriyle gündeme gelen ve “Sadece arkadaşız” diyen Mustafa Sandal’ın Hindistan’a attığı özel aşk mesajları ortaya çıktı.

Oyuncu Ceren Hindistan, katıldığı bir televizyon programı öncesi sunuculara Mustafa Sandal’ın kendisine attığı özel mesajları okuttu.

“SANA AŞIK OLMAKTAN BAŞKA ÇARE BIRAKMADIN”

11 yıllık eşi Emina Jahoviç ile yakın zamanda yollarını ayıran Mustafa Sandal, Hindistan’ın “Tanışma aşamasındayız” açıklamasının ardından aşk iddialarını reddetmişti. TV program sunucuları Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt, Ceren Hindistan’ın Mustafa Sandal’dan gelen mesajları kendilerine gösterdiğini açıkladı. İkilinin açıklamalarına göre Mustafa Sandal, Ceren Hindistan’a şu mesajları atmış: “Sen çok güzelsin, ben yakışıklı neden sevgili olmuyoruz?”, “Tek sıkıntı sana bakarken yaşanacak konsantrasyon bozukluğu”, “Bana sana aşık olmaktan başka çare bırakmadın beni flörtle kandıramazsın”, “Gördün mü magazinlerdeki resimleri nasıl da güzel duruyoruz.”, ” Bana fotoğraf atar mısın gözlerine bakmak istiyorum”

Ceren Hindistan

“NEREDE OTURUYORSUN”

Sunucular, Sandal’ın güzel oyuncuya “Nerede oturuyorsun hemen adresine ver geleyim.” diye mesajlarda attığını söyledi.

Mustafa Sandal

“MUSTAFA’YLA TANIŞMA AŞAMASINDAYIZ”

Ceren Hindistan, dün yaptığı açıklamada “Mustafa benim için değerli ve sevdiğim bir insan arkadaşız ve konuşuyoruz. Özel hayatı konuşmaktan yana olmadım ve birbirimizi tanıma aşamasındayız, görüşüyoruz, konuşuyoruz. Karşı tarafta (Mustafa Sandal) istemediği için beni bastırıyor bu konu ondan açıklayamıyorum. Mustafa’ya aşık olmayacak bir kadın tanımıyorum. Bu süreç birbirimizi tanıyarak özel şekilde kalsın istiyoruz. Sosyal medya üzerinden konuşmaya başladık” açıklamasını yapmıştı.

Önceki İçerikAlanya Belediye Tiyatrosu Kıbrıs yolcusu
Sonraki İçerikAli Aral fotoğraf sergisini açtı