Aşkını 4 ay sonra paylaştı

4 aydır Mustafa Aksakallı ile aşk yaşayan oyuncu Ezgi Mola'dan, Alice müzikali sonrası sevgilisi ile aşk pozu geldi. Ezgi Mola ve sevgilisi, 4 ayın sonunda ilk samimi pozlarını verdiler.

4 aydır Mustafa Aksakallı ile aşk yaşayan oyuncu Ezgi Mola, Alice müzikali sonrası sevgilisi ile aşk pozu verdi. Ezgi Mola ve sevgilisi, 4 ayın sonunda ilk samimi pozlarını verdi.

“Organize İşler: Sazan Sarmalı”nın ardından hız kesmeden müzikal tiyatro Alice’te kraliçe rolü ile karşımıza çıkan Ezgi Mola, 4 aylık sevgilisi iş adamı Mustafa Aksakallı ile müzikal çıkışı ilk yan yana görüntüsünü verdi. Merakla beklenen pozu sonrası hayranları, ikilinin ilişkisini resmi bir şekilde görebilme fırsatı buldu.

Ezgi Mola Mustafa Aksakallı

İLK SAMİMİ POZ “KRALİÇEM” NOTUYLA PAYLAŞILDI

Romantik komedilerin sevilen yüzü Ezgi Mola’nın ne zaman aşk haberini duyacağız diye bekleniyordu. Haber duyulduktan ancak 4 ay sonra Ezgi Mola ve sevgilisi Mustafa Aksakallı’nın ilk defa samimi fotoğrafını görebildik. Mustafa Aksakallı’nın Instagram hesabı üzerinden “Kraliçem” notu ile paylaştığı fotoğraf, Alice müzikali sonrası çekildi. İlişkilerini tüm Türkiye’ye resmi bir şekilde duyuran çiftin gelecek günler neler planladığı merak konusu oldu.

Mustafa Aksakallı Ezigi Mola
Önceki İçerikAlanya Kadınları akşam çayında buluştu
Sonraki İçerikTescilli güzel Alanya’yı coşturdu