Aşkını dövmeyle ölümsüzleştirdi

Bassam Houssami, Aslı İzmirli
Bassam Houssami, Aslı İzmirli

Nişanlısı Aslı İzmirli’yi geçtiğimiz ay meydana gelen uçak kazasında  kaybeden Lübnanlı İş adamı Bassam Houssami, aşkını yaptırdığı dövmeyle ölümsüzleştirdi.

Bassam Houssami, Aslı İzmirli -3
Bassam Houssami, Aslı İzmirli

İş adamı Hüseyin Başaran’ın kızı Mina Başaran ve arkadaşlarını Dubai’deki bekârlığa veda partisinden İstanbul’a getiren uçak 11 Mart akşamı İran’da düşmüştü. Kazada 3’ü mürettebattan 11 kişi yaşamını yitirmişti.

Lübnanlı işadamı Bassam Houssami, kazadak kayıp yaşayan diğer aileler gibi, nikâh masasına oturmaya hazırlandığı nişanlısı Aslı İzmirli’nin acı haberiyle yıkıldı. Zor günler geçiren Bassam Houssami, nişanlısını yaptırdığı dövme ile ölümsüzleştirdi. Numan Ceylan, Bassam Houssami’nin fotoğrafını Instagram’da paylaştı ve altına şu notu düştü:

“AŞK; pervasızca, cesurca, körü körüne, anlatılamadan yaşanır. Nişanlanıp evlilik hazırlıkları yaparken, elim bir kazada kaybettiğiniz sevgilinizin, nişanlınızın sevgisini yüreğinize hapsedip, başını omzunuzda, yüzünü kolunuza nakşettiğiniz, yaşam boyu taşıyacağınız nakıştır aşk. Mezara ellerinizle koyduğunuz sevgilinizin bedeninden ruhunu içinize çekerek, gelecek kaygısı taşımadan bir bütün olma halidir aşk. Aşk tılsımdır, yücedir, ulvidir. Sonunu düşünmeden yaşanan, hiç bir kalıba sığmayan bir duygudur… Aşk, Bassam’ın Aslı’yı içselleştirme halidir. O yüzden aşıklar ve aşk ölmez, sonsuza dek yaşanır… Tıpkı Aslı’yla Bassam gibi…”

Bassam Houssami, Aslı İzmirli -3

Bassam Houssami, Aslı İzmirli -2

Önceki İçerikTatlıtuğ çifti Kemerburgaz’a taşındı
Sonraki İçerikBülent Ersoy “İstersem hastaneyi satın alırım”