Ayhan Sicimoğlu: Cem Yılmaz ile uzaktan sevişiriz

Müzisyen Ayhan Sicimoğlu, son verdiği röportajda Cem Yılmaz hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı. Yılmaz'la uzun süredir konuşmadıklarını söyleyen Sicimoğlu,
Ayhan Sicimoğlu

Müzisyen Ayhan Sicimoğlu, son verdiği röportajda Cem Yılmaz hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı. Yılmaz’la uzun süredir konuşmadıklarını söyleyen Sicimoğlu, “Uzaktan sevişiriz” dedi.

Müzisyen Ayhan Sicimoğlu, Plak Ve Ben dergisine çarpıcı açıklamalarda bulundu. En büyük hayalinden de bahseden Sicimoğlu, bir süredir görüşemediği komedyen Cem Yılmaz hakkında da ilginç açıklamalar yaptı.

Hayattaki en büyük hayalinin babası Şahap Sicimoğlu adına üstün yetenekli çocuklar için bir okul açmak olduğunu belirten Ayhan Sicimoğlu, müziğe olan merakı ile bilinen sanatçı dostu Cem Yılmaz ile müzik yapar mısınız sorusuna ise, “Hayır, müzik yapmam. Çünkü müzisyen değil. Musikişinas” cevabını verdi.

“SABAHLARA KADAR GÜLDÜK”

Cem Yılmaz’la uzun süredir görüşmediklerini ifade eden Sicimoğlu, “Uzaktan sevişiriz. ‘Seni uzaktan sevmek aşkların en güzeli’ şarkı sözlerini söyleriz. O da, ben de meşgul adamız. Görüştüğümüz zamanlar oldu. Ender zamanlardı ama dolu dolu görüştük. Sabahlara kadar oturduk, güldük” diye konuştu.

Önceki İçerikDilber Ay aramızdan ayrıldı
Sonraki İçerikDemet Akalın’dan Kerimcan Durmaz’a tepki