Bağımsız aday Akdağ: ‘Alanya Havayolu’nu kuracağız’

Bağımsız aday Akdağ: 'Alanya Havayolu'nu kuracağız'
İbrahim Akdağ

Mart ayı sonunda gerçekleştirilecek olan Alanya Belediye Başkanlığı seçimlerinde bağımsız olarak aday olduğunu açıklayan İbrahim Akdağ, projelerini tanıttı. Akdağ, projelerinin arasında Alanya Havayolu şirketinin kurulmasının da yer aldığını belirtti.

Bağımsız olarak Alanya Belediye Başkanlığı’na aday olan Gazeteci İbrahim Akdağ, seçim vaadlerini açıkladı. İskele bölgesinde hizmet veren Kıyı Restoran’da gerçekleşen kahvaltılı tanıtım toplantısına basın mensuplarının yanı sıra Alanya’da hizmet veren oda başkanları ve Rus asıllı Türk Vatandaşı olan Alanya Belediye Başkan adayı Anastasia Çetinkaya’da katıldı. Toplantıda katılımcılarla yakından ilgilenen Başkan Adayı Akdağ, projelerini anlattı.

Bağımsız aday Akdağ: 'Alanya Havayolu'nu kuracağız'

AKDAĞ PROJELERİNİ ANLATTI
Alanya Belediye Başkanı seçilmesi durumunda gerçekleştireceği projeleri aktaran İbrahim Akdağ, Alanya’nın dünya markası olması adına 22 projesi olduğunu aktardı. Akdağ’ın projeleri arasında Parkomat sisteminin kaldırılması, kamera sistemi ile tüm şehrin izlenerek güvenli hale getirilmesi, yörük köyü kurulması, konuk evi yapımı, dünya markası otellerin Alanya merkezinde hizmet vermesinin sağlanması, Cem Evi kurulması, her ev ve iş yerine güneş enerji sistemleri kurulması, gece nöbetçi toplu ulaşım araçlarının sağlanması, raylı sistemin getirilmesi, Alanya havayolu şirketinin kurularak gelen tatilcilerin aracı firma olmadan kurulması gibi çalışmalar yer aldığını aktardı.

Bağımsız aday Akdağ: 'Alanya Havayolu'nu kuracağız'
Bağımsız aday Akdağ: 'Alanya Havayolu'nu kuracağız'
Önceki İçerikMalta ve Las Vegas’ı anlattılar
Sonraki İçerikFinli gelin Müftüoğlu CNN Türk’te