Bahar Candan’dan Murat Boz açıklaması geldi

Bahar Candan'dan Murat Boz açıklaması geldi
Bahar Candan'dan Murat Boz açıklaması geldi

Bodrum’da sahne alan Bahar Candan’ı izlemeye gelenler izdiham yarattı. Çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtlayan Candan, Murat Boz ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Nihal Candan, Bahar Candan
Nihal Candan, Bahar Candan

Pasha Club’da sahne alan Bahar Candan, için izdiham yaşandı. Bir saat içerisinde tıka basa dolan eğlence mekanı, kapılarını erken saatlerde müşterilere kapatmak zorunda kaldı. Bahar Candan’ı meraklı gözlerle izleyen yerli ve yabancı turistler, bol bol fotoğraf çekti.

Hayatının en mutlu gününü yaşadığını belirten Candan, “Okulların tatil olmasıyla birlikte hemen Bodrum’a geldim. Her hafta Pasha club de sahne alacağım. Şarkımı söyleyeceğim. Hayatımın en mutlu günü bugün. Çok yoruldum. Hem yarışma programı hemde okulum ve güzellik merkezindeki sorumluluklarım beni oldukça yordu. Ama beni eğlenmek dinlendiriyor. Ben burada hem eğleneceğim hem dinleneceğim bir yandan da tatil yapıp para biriktireceğim” dedi.

“Bana çok büyük haksızlık yaptılar”

Murat Boz, Aslı Enver
Murat Boz, Aslı Enver

Oyuncu Eser Yenerler’in evinde Murat Bozla eğlendiği gerekçesiyle magazin gündemine bomba gibi düşen Candan hakkını yediklerini belirterek, ” Benim için talihsizlikti. Benim tarafından söylenecek bütün sözler söylendi. Bana çok büyük haksızlık yapıldı” dedi. Murat Boz ve Aslı Enver’in barışmaları ile ilgilenmediğini belirten Candan, “Barışıp barışmamaları beni ilgilendirmiyor. Benim de bir özel hayatım var ve bu da kimseyi ilgilendirmez” dedi.

Önceki İçerikÖzcan Deniz’in filmi mahkemelik oldu
Sonraki İçerikAlmeda’nın estetiksiz fotoğrafları hayranlarını şaşırttı