Başkan Yücel kardeş şehir heyetlerini ağırladı

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, festival kapsamında Alanya’da bulunan kardeş şehir heyetleri ile akşam yemeğinde bir araya geldi.

Başkan Yücel kardeş şehirlerimizi ağırladı

Alanya Belediyesi tarafından bu yıl 18.’si düzenlenen Uluslararası Turizm ve Sanat Festivali kapsamında Alanya’da bulunan kardeş şehirlerden gelen heyet için Adem Murat Yücel bir davet verdi. Güverte Restoran’da gerçekleşen davete, Alanya protokolü, Hakan Aysev ve ekibi, Letonya’nın Türkiye Büyükelçisi Peteris Karlis Elferts, Kardeş Şehirlerimiz Letonya’dan Talsi, Litvanya’dan Trakai ve Silute, Polonya’dan Wodzislaw Slaski, Çin’den Fushun, Rusya’dan Murmanks ve Dergaçi’den gelen konuklar katıldı. Karşılıklı kültürel paylaşımların gerçekleştiği davette katılan heyet yetkilileri hediyeler sundu.

Başkan Yücel kardeş şehirlerimizi ağırladı

KARDEŞ ŞEHİRLERE ÇİFT BAŞLI KARTAL HEDİYESİ

Türkiye’nin yakından tanıdığı ünlü tenör Hakan Aysev’in ekibi garson kostümü girerek Başkan Yücel’e ve konuklara sürpriz bir gösteri gerçekleştirdi. Gecenin sonunda Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel; kardeş şehirlerden gelen konuklara Selçuklu’nun simgesi ve aynı zamanda Alanya Belediye logosu olan gücü ve sevgiyi temsil eden çift başlı kartal motifli hediyeyi verdi. Kardeş Şehirlerimiz de Başkan Yücel’e günün anısına hediye verdiler.

Başkan Yücel kardeş şehirlerimizi ağırladı

Başkan Yücel kardeş şehirlerimizi ağırladı

Önceki İçerikÇocuklar sünnet ediliyor
Sonraki İçerikÜnlü oyuncu köye yerleşti