“Beni Nükhet Duru sanıyorlar” Antalya’da seyirciyle buluşacak

"Beni Nükhet Duru sanıyorlar" Antalya'ya geliyor

Nükhet Duru, Bodrum’da büyük ilgi gören “Beni Nükhet Duru Sanıyorlar” adlı kabaresiyle* 18 Ağustos’ta Antalya seyircisiyle buluşuyor.

Nükhet Duru
Nükhet Duru

Çağdaş Türk Müziğinin en güçlü yorumcusu Nükhet Duru ile yapılan nehir söyleşilerden yola çıkılarak tasarlanan ve Tebdil- i Mekân Tiyatrosu tarafından sahneye taşınan Kabare’de Nükhet Duru’ya, özel orkestrası da eşlik ediyor.

40 yılı aşkın müzik kariyerinde Türk Pop Müziği’ne damgasını vurmuş bir yıldız olan Duru, hayatını, yaşadıklarını, acı ve tatlı anılarını, yol arkadaşlarını sahnesinde sevenlerine anlatıyor. Seyirci Duru’nun anılarını bazen hüzünlenerek, genellikle kahkahalar atarak, kült şarkılarının eşliğinde dinlerken, unutulmaz dönemleri, neonların altında yaşanmış bir ömre de tanıklık ediyor. 18 Ağustos’ta Panda Fikir Sanat’ın organizasyonuyla Antalya Konyaaltı Açıkhava Tiyatrosunda seyirciyle buluşacak olan gösteri Ekim ayından itibaren İstanbullu sanatseverlerle bir araya gelecek.

*Kabare: Her türlü güncel sorunu ince bir alayla, iğneleyici, yerici, taşlayıcı bir tutumla ele alıp toplum eleştirisine yönelen tiyatro türü.

Önceki İçerikHülya Koçyiğit sağlığına kavuştu
Sonraki İçerikRotary Kulübü kahvaltıda buluştu