Beren Saat markette kayınvalidesi ile tartıştı

Oyuncu Beren Saat'in eski sevgilisi ile olan fotoğrafını paylaşmasına Efe Güray'ın annesinden destek geldi. Nil Ayata,
Beren Saat

Sanatçı Kenan Doğulu ile boşanma aşamasına geldiği konuşulan Beren Saat’in bir markette karşılaştığı kayınvalidesi ile tartıştığı iddia edildi.

Doğum gününde yıllar önce kazada kaybettiği eski sevgilisiyle alakalı paylaşım yapan güzel oyuncu Beren Saat ile Kenan Doğulu’nun evliliklerinin yolunda gitmediği ve boşanacakları iddia edilmişti. 3 haftadır devam eden ve türlü türlü iddiaların ortaya atıldığı evlilikle ilgili Beren Saat son noktayı koymuş, iddiaları yalanlamıştı.

MARKETTE KARŞILAŞTILAR

Beren Saat’in Kenan Doğulu ile evliliğinde kriz olduğunu ima eden paylaşımları, kayınvalide Serpil Hanım’ı kızdırdı. İddiaya göre önceki gün Kuruçeşme’deki bir markette karşılaşan gelin ile kaynana, bu yüzden tartıştı.

Önceki gün öğle saatlerinde Kuruçeşme’deki bir markete gidenler, büyük bir şok yaşadı. Bir süredir Kenan Doğulu ile evliliğinin üzerinde kara bulutlar dolaştığı konuşulan Beren Saat, tek başına markette alışverişe koyuldu. Ünlü oyuncu, reyonları gezerken popçu eşinin annesi Serpil Doğulu ile denk geldi. Dedikoduya göre, müşteriler, gelin ile kaynananın sıcak bir sohbete koyulmasını beklerken tam tersi bir manzarayla karşılaştı.

BİRBİRLERİNE SESLERİNİ YÜKSELTTİLER

İddialara göre Beran Saat ile Serpil Doğulu, tartışmaya başladı. Birbirlerine seslerini yükselten gelin ile kaynana, diğer müşterilerin kendilerine baktığını fark edince tartışmayı noktaladı. İddiaya göre ikili arasındaki münakaşanın nedeni ise Beren Saat’in Instagram’da yaptığı manidar paylaşımları ve düğün fotoğraflarını silmesiydi.

Önceki İçerikWilma Elles korktuğu şeyi açıkladı
Sonraki İçerikCleopatra Ink Tattoo sezonu açtı