Bergüzar Korel’den sert tepki

Bergüzar Korel'den sert tepki

Bir magazin programında çıkan “Halit Ergenç’le boşanıyorlar” haberlerine Bergüzar Korel’den yanıt geldi. İddialara sert tepki gösteren güzel oyuncu “Herkes kendine gelsin” dedi.

Ünlü Oyuncu Kıyafetiyle Biaf Ödül Törenine Damga Vurdu

Son günlerde Halit Ergenç ile Bergüzar Korel’in boşanacakları yönünde haberler dolaşmaya başladı. Boşanacaklar iddialarına ise Korel’den yanıt gecikmedi. Bergüzar Korel haklarında çıkan boşanma haberlerini yalanlayarak “Bizim çocuğumuz var. Herkes kendine gelsin” dedi.

Bergüzar Korel'den sert tepki

“BUNLAR ÇOK AYIP ŞEYLER”

Bir magazin programında boşanacakları iddia edilen ikili, Etiler’deki şık bir mekandan el ele çıktı. Oyuncu çift Halit Ergenç ve Bergüzar Korel, boşanacakları iddiaların asılsız olduğunu vurgulayarak bu iddialara tepki gösterdi. Ergenç, “Söylentiler gerçekten çok üzücü iddialar” derken, araya giren Korel, “Bizim çocuğumuz var. Herkes kendine gelsin. Bunlar çok ayıp şeyler. Gördüğünüz gibi boşanmıyoruz” diyerek sert tepki gösterdi.

Bergüzar Korel'den sert tepki

YEĞENİME EV BAKMAYA GİTTİK, BÖYLE HABERLER ÇIKTI

Ergenç, Ortaköy’de ev baktığı için çıkan ayrılık haberleriyle ilgili şöyle konuştu: “Yeğenime ev bakmaya gitmiştik. Emlakçı, ‘Kimin için bakıyorsunuz?’ diye sordu. Yeğenim ‘Bana bakıyoruz’ dedi. Sonra ortaya böyle tuhaf şeyler çıktı.”